Wpis z mikrobloga

@MonsterNajleprzy: Dobra, trochę za szybko pochwaliłem xD

Aplikacja przy mojej ilości utworów w danym katalogu (w jednym mam 900 utworów, w drugim 300 i w reszcie po max 100) lubi się zawiesić, wysypać, działa okrutnie wolno (to wszystko szczególnie w tym największym folderze). Jeszcze sporo do dopracowania.
  • Odpowiedz
@Czipsu: No ja mam łącznie nieco ponad 300, ale będzie więcej bo w końcu mogę przez foldery grać. U mnie działa tak szybko jak standardowy player, tylko na poczatku ze 3-4 s robi playlisyę.

Wizualnie jest źle bo okładki źle wyświetla i to wielkie lotnisko na dole...

W kazdym razie jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@MonsterNajleprzy: Godne przemyślenia ale przy za długich listach z lekka za długo ładuje się.

Tak swoją drogą to ostatnio mam śmieszne problemy z aplikacją do muzyki. Raz robi playliste, raz nie. Mam też playliste w której dublują się piosenki co ją włączę. No ogólnie syf kiła i mogiła. Kumpel już podłapał i na hasło lagdroid odpowiada: "no to chodź sprawdzimy komu szybciej otwiera się aplikacja z muzyką" (
  • Odpowiedz
@Owieczek: Też mi się czasem dublują i ogólnie nie działa szybko, a funkcjonalność jest już poza moją skalą pojmowania. Jak wp ma być konkurencją dla iOS lub Androida, kiedy nie umie muzyki grać.
  • Odpowiedz