Wpis z mikrobloga

@SzlachcicPolny: wolę mieć kija w dupie niż obcym ludziom niszczyć życie dla kilku minut śmiechu, z obcymi randomami z sieci w dodatku. to nie jest zresztą kij w dupie, a normalne zachowanie w stosunku do drugiego człowieka, by mu nie szkodzić, skoro niczym Ci nie zawinił. być może nie wpojono Ci takich wartości i tego po prostu nie rozumiesz. to nie byli jego znajomi, a obcy ludzie, którym zniszczył związek,
  • Odpowiedz
@SScherzo: Więc skoro on to zrobił obcej dziewczynie to ja "niezły poziom" reprezentuję? Kobieca logika :D Już pominę ogólnie to, że jeśli dodaje ludzi randomowo to jest #attentionwhore. Do tego jeśli wszyscy w to uwierzą to raczej nie dlatego, że napisał to typ z drugiego końca kraju, tylko z powodu ogólnej opinii jaką sobie wyrobiła. Więc jeśli jest w porządku to nie widzę problemu, bo jej znajomi
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny: jeśli nie widzisz nic złego w tym, co zrobił, to tak, reprezentujesz podobny poziom.

super, można nazywać każdego i oczerniać do woli, dopóki znajomi wiedzą, że to nieprawda. nie będę komentować Twojej logiki.
  • Odpowiedz
@SScherzo: W sumie masz rację, że obcym ludziom takiej szopki nie powinno się odstawiać, ale znajomym czemu nie :P Dzisiaj dla przykładu współlokatorka mojemu bratu ustawiła status na fb "jakby te wszystkie kutasy co je przyjąłem ze mnie wyszły wyglądałbym jak p--------y jeż!!!". Niby humor niskich lotów a i tak bawi. Ale jak mówię, wśród dobrych znajomych a nie obcych, dlatego bym się nie zdziwił jeśli kolega jakieś konsekwencje poniesie.
  • Odpowiedz
@dexu0: jak wyjdziesz z gimbazy, to może zacznie, choć wątpię, skoro dotychczas rodzice Ci nie wpoili zasad życia w społeczeństwie. może jak dostaniesz od kogoś klapsa w dziąsło kiedyś to się nauczysz.
  • Odpowiedz
@azur3: @SzlachcicPolny: A tak swoją drogą to chłop i kobieta ładnie z-----i być muszą, że biorą na serio tekst jakiegoś trolla z drugiej części kraju. Sama nie może usunąć jego komentarza? Albo go zablokować/zgłosić? Przecież wtedy przestanie się wyświetlać.
  • Odpowiedz