Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawialem sie jak mozna marnowac czas przed TV ogladajac mecze. Rozumialem byc na stadionie, ale w TV wydawalo mi sie to bezsensowne. Probowalem niekiedy obejrzec ekstraklase, czy jakas inna lige, ale nigdy nie dotrwalem do konca. D tego na sile ogladalem mecze naszych orlow, ale Ci to juz w pgole czy to mecz towarzyski, czy eliminacje jakies czy mistrzostwa europy lub swiata to zawsze grali o pietruszke.

Zaczely sie mistrzostwa, a ja od ich poczatku przegapilem jeden mecz , ktory byl o 3 w nocy. Cala reszte ogladam od poczatku do konca. Po drodze mialem obrone, ale nauke pogodzilem z kundialem i obronilem sie na ocene dobry (moze gdyby nie mundial bylby bardzo dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Jestem w szoku poziomu wszystkich rozgrywek. Jestem mile zaskczony poziomem druzyn, ktore na samym poczatku MS skazywane byly z gory na porazke. Przykro mi ze druzyny typu Niemcy, Argentyna itp. praktycznie fuksem przeslizgnely sie do 1/4, chociaz na to nie zasluguja.

Gdyby tak wygladala pilka nozna na codzien to bylbym w siodmym niebie. Czekam na reszte! #oswiadczenie #mundial #mecz
  • 3