Wpis z mikrobloga

@Kylphi: Nie rozumiem dlaczego macie taki straszny problem? Ja nie grałem na angielskiej wersji, więc mnie to nie boli tak bardzo to raz, dwa, jest mi łatwiej zrozumieć gdybym czegoś nie wiedział, po to polska wersja przecież jest, sam też mam bekę z niektórych tłumaczeń bo angielski przecież znam. No i na sam koniec wytknę to, że każdy powinien interesować się swoim klientem bo kociej mordy dostanie.
  • Odpowiedz
@Kylphi: Polska wersja językowa jest ok. Jest kilka dziwnych tłumaczeń, ale zupełnie nie rozumiem tego hejtu. Poza tym dźwięk i tak mam wyłączony, a karty po pewnym czasie zna się na pamięć, więc nie czyta się ich za każdym razem.
  • Odpowiedz
@Floki: Combo decki #!$%@?ą się tym, że nie gra się ich, jeżeli nie ma się kart lub karty, która jest rdzeniem tego decku. Tutaj jest to leeroy i preperation. Tak samo hand lock. Jeżeli nie masz jednego czy dwóch giantów to nie graj. Teorytycznie golem kosztuje mniej o jeden, ale zadaje 2 dmg mniej, a jak cofasz karte dwa razy na rękę to już jest 6 dmg. Niby mało, ale
  • Odpowiedz
@Bodzion: Preparation zrobić to problem nie był, mam już 2 w decku, ale z Leeroyem masz rację. Odczułem to dzisiaj grajac Miracle vs Miracle, gdzie przegrałem tylko dlatego że brakło mi 2 dmg z 2 golemów licząc z backstepem, a przeciwnik miał LJ i jemu nie zabrakło :)
  • Odpowiedz