Wpis z mikrobloga

@Krupier: zrob roota i zainstaluj greenify. Moja xperia p, ktora ciagnie baterie jak wode czlowiek na kacu, po hibernacji aplikacji typu facebook itd. przez noc z wlaczonym wifi zzera do 5%.
@eXe1987: Bez przesady, tak wcale nie działa Android. Jak coś kupuję to ma być gotowe do użycia od razu, nie mam się bawić w jakieś rooty or sth (które czasem unieważniają gwarancję). Skoro na innym modelu bateria chodziła dłużej niż na Nexusie z tymi samymi apkami to raczej kwestia samej baterii niż aplikacji w tle (chociaż wiadomo, że to też).

Ciekawi mnie czemu te usługi Googla mają 50% skoro nic prócz
@Krupier: jak tam uważasz. Ja tylko dzielę się moim doświadczeniem jeśli chodzi o Androida. Battery drain jest dość popularnym zjawiskiem. Możesz jeszcze po każdym ładowaniu robić restart telefonu, ponoć czasmi pomaga.
@hpiotrekh: nie da się na nich wymusić zatrzymania właśnie. ;/

@eXe1987: nie no, restart za każdym razem to tez bez sensu. No nic, poubijam apki, poobserwuję i zobaczę. P.S. jak już siedzisz tak głęboko w temacie to jaką apkę do pogody polecisz? Nowy Accuweather jest jakiś dziwny, nie pokazuje sam aktualnej lokalizacji i ma cały czas powiadomienie na pasku co mi się średnio podoba.