Wpis z mikrobloga

@Artysta89: u mnie bylo 9 dni od podstaw i z tutorialem ale ma max 2.0 jak wchodzilo surface tools. Filmik z tutorialem modelowania z evermotion trwa jakies 4h z modelowaniem w czasie rzeczywistym. Dasz rade z takim doswiadczeniem - stawiam na 3 dni bez robienia wnetrza
  • Odpowiedz
@PeaceUN: No dzięki, nie spodziewałem się że tak szybko, sądziłem że dłużej. Za rok magisterka i zaczynam już myśleć co by tu zrobić na obronę. Przyszło mi do głowy że może katalog z kilkoma autami które wymodeluje (może też części, wyposażenie). Ewentualnie w troche inną stronę i katalog z wnętrzami, kuchnie, pokoje itd. Ale to jeszcze bede myślał.
  • Odpowiedz
@Artysta89: ps

ladna wizka - milabym klienta na ladne wizki w moim wykonaniu ale nie potrafie dopiac calosci - o ile prawie ogarniam GI to pozniej mam problemy z odzwierciedleniem "zdjeciowego" wygladu renderingu.... nie potrafie laczyc elementow renderu w ps jeszcze i ogolnie musialbym potrenowac... tylko ze nie znam nikogo kto by znal maksa na poziomie vraya
  • Odpowiedz
@PeaceUN: Jakbyś zobaczył zdjęcie na którym bazowałem (też render) to zmieniłbyś zdanie, wcale nie jest dobrze w porównaniu z oryginałem :P Dużą robotę robi oświetlenie, ja akurat zrobiłem oświetlenie na podstawie tutoriala jakiegoś araba z yt.
  • Odpowiedz