Wpis z mikrobloga

@benzdriver Benz, sorry za zawracanie dupy, a piszę publicznie, bo może się ktoś dołączy. Ogłoszenie poniżej, oferta nader atrakcyjna (dawno nie widziałem tak taniego SECa). Co tu może być nie tak? Teraz do gościa nie zadzwonię, po jest dobrze po północy. Pytając co tu może być nie tak, pytam co tu może być AŻ TAK źle żeby go wystawić za 9 kafli. Masz jakieś top 5 pytań przy zakupie SECa? :D

Coś tam wisi przy kierownicy, ale być może to od gazu. Maska po prawej stronie wydaje się być lekki umfall (spasowanie). Warto nabyć coś takiego dla samego nadwozia i potem bawić się w uzupełnianie poszczególnych elementów? No bo nie wierzę, że coś takiego jest "w 100% sprawne". A i co do nadwozia też bym się zastanawiał, bo takie bielutkie to raczej w 81 nie występowały.

http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-500-sec-500-C33250098.html

#samochody #mercedes #wykopcarsavenue #motoryzacja
  • 8
  • Odpowiedz
@PrawicowyBelkot: przebiegu nawalone z pół miliona, bo już fotel kierowcy się posypał. Z przodu umfall, z tyłu pewnie też. Do tego to jest pierwsza seria z tymi brzydkimi listwami. 3x NIE, ja bym się tym nie interesował. Z takimi autami jest tak, że oszczędność w zakupie będziesz musiał potem z nawiązką zainwestować, a efektu nie uzyskasz takiego, jakbyś kupił auto w dobrym stanie. Może sedan? Są tańsze, a też fajne ;)
  • Odpowiedz
@PrawicowyBelkot: Nie wiem czy zauwazyles, ale ZADNA czesc budy nie pasuje do reszty... Na furze do tego jest betoniarka szpachli. Maska sie niedomyka bo prawdopodobnie jest zwichrowana - nie do naprawy bo jest z alu i przy prostowaniu peknie.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie...
  • Odpowiedz
@Zbychoo: 500 kilo to zaden wielki przebieg dla tej fury. Na serio. Tu obstawiam raczej 1.5 miliona ;)

Gosc chce SEC a Ty mu sedana proponujesz... SEL czy SE tez jest fajny, ale Slicznotka to cos innego jednak :)
  • Odpowiedz
@PrawicowyBelkot: U mnie w mieście stał wystawiony na sprzedaż SEC, aż się z kumplem przjechaliśmy, ~13k zł. Chrom się rozpadał jak na niego patrzyłeś, zbieżności nie było już widać gołym okiem cały lakier w dramatycznym stanie, kierownica nie fabryczna, pokrowce na fotelach, podłokietnik wyorany gorzej niż w w201 który wylądował na emeryturze w afryce, w środku śmierdziało wilgocią, zderzaki powykrzywiane, na klapie 500SEC, pod maską 3.8l ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz