Wpis z mikrobloga

Mirasy, którą część #battlefield albo #callofduty byście polecali,jeszcze nie miałem styczności z strzelankami więc zastanawiam się co by było dobre i pytanie numer 2: Czy poszczególne części batllefielda albo CODa jakoś się łączą w całość fabularnie ,czy każda gra z poszczególnej serii to inna historia? #pytaniedoeksperta #pytanie #gry #xbox360
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wojtulas: Jeżeli chodzi o BF, to zdecydowanie polecam Battlefielda 2 oraz Battlefielda:Bad Company 2. Z tego co wiem (a mogę się mylić), to z serii BF, jedynie Bad Company 1 i 2 się łączą.

Jeżeli chodzi od CODy, to zacznij od 4. W sumie Black Ops też całkiem całkiem. Wszystkie CODy z "Modern Warfare" w tytule łączą się fabularnie, to samo z "Black Ops".
  • Odpowiedz
@wojtulas: BC2 nadal w multi da się miło grać. Z CODów Ghost też zjadliwy, podobnie jak Black Ops 2. Ale jak chcesz grać w singlu, to ogrywaj wszystkie CODy od 4.
  • Odpowiedz
@wojtulas: Jeżeli nie przeszkadza Ci grafika, to ograj też CODa 2. A tak to polecam w następującej kolejności w singlu:

COD4>COD:MW2>MW3>MW4, potem Black Ops 1 i 2, następnie Ghost. A z BF w singlu to tylko Bad Company 2 polecam (w BC1 nie miałem okazji grać, więc się nie wypowiem), 3 i 4 raczej marna.
  • Odpowiedz