Wpis z mikrobloga

Dzisiaj było otrawcie Centrum Rekreacyjno-Sportowego na PGE Arena i muszę się z Wami podzielić wrażeniami z Gry Akcji ESCAPEROOMS. O co chodzi? Zamykają nas w pokoju i musimy na podstawie zagadek w nim zawartych odnaleźć "klucz" i wyjść z niego. Mamy na to 60 min. Zainteresował mnie pokój z motywem Sherolocka Holmesa (docelowo ma być 5 rożnych pokoi, do końca tygodnia będą otwarte na pewno już 4). Oglądałam filmy, grałam w gry z Sherlockiem, na pewno wyjdziemy z @tomash-pl i moim bratem w 30min, bo CO MOŻE BYĆ TAK TRUDNEGO w wyjściu z pokoju. Wyszliśmy w ostatniej minucie. Nie wiem, kiedy mi te 60min minęło. Masa zagadek, masa przeróżnych rzeczy do wykorzystania, więcej Wam nic nie powiem, żeby nie zdradzić choćby najmniejszego szczegóły.

Podpowiem Wam tyle, żeby umawiać się na konkretne godziny, bo terminy bardzo szybko na najbliższy czas były rezerwowane. Zbierajcie ekipę (2-5 osób) i idźcie tam, bo NAPRAWDĘ WARTO. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, jak nam się udało wyjść z tego pokoju. Tylko dwóm grupom na sześć się dzisiaj udało. Co jeśli nie uda nam się wyjść? Jeśli oglądaliście "Piłę" to już znacie odpowiedź.

#gdansk #pgearena #escapetheroom #grybezpradu
  • 7
@StalowyRoman: nie było czasu na robienie zdjęć, ale jak to pokój Sherlocka książki, tablica ze zdjęciami, pocztówki, sejfy, szafki, szafeczki, kłódki i wiele wiele więcej. To jest tak świetna zabawa, że trzeba tam po prostu iść.
@StalowyRoman: to akurat zdjęcie z escape room w Budapeszcie, ale wygląda to mniej więcej własnie w taki sposób.

Znalazłam jeszcze takie info o dostępnych pokojach:

1. The Amber Room - tajemnica bursztynowej komnaty, czy można ją rozwikłać?

2. The Lab Of Dr. Lev Pasted – do odkrycia receptura tajemniczego eliksiru w laboratorium szalonego naukowca!

3. The Office Of John Monroe - angielski detektyw zginął w tajemniczych okolicznościach, kto rozwikła tę zagadkę?
okraska - @StalowyRoman: to akurat zdjęcie z escape room w Budapeszcie, ale wygląda t...

źródło: comment_0vbaUf0xaUE0ojJ52aq7PifmSz1aI2yI.jpg

Pobierz