Wpis z mikrobloga

Z twittera Toma Moore'a, chyba najpoważniejszego dziennikarza zajmującego się Sixers: "#nba source: Asking price for No. 1 pick as high as 3, 10 and 32 from #sixers. " Oddałbym to w sumie na tę chwilę. Raz się żyje. Choć żal by mi było tej dychy okrutnie. #nba
  • 4
@MikoBalagany: Ja bym nie oddał trzeciego picku, za pierwszy. Wiggins, Parker i Embbid (zdrowy) to są zawodnicy o bardzo podobnym potencjale i trudno przewidzieć który z nich odniesie największy sukces, tak więc jak dla mnie ten 3 pick 76er jest tak samo cenny jak jedynka.
@MuzG: Ja bym oddał, jest MCW i Noel. Mając ryzyko wtopy z Embiidem brałbym coś pewniejszego i to na pozycję, która jest nieobsadzona. Noel to przed kontuzją była jedynka zeszłorocznego draftu, to naprawdę świetny gracz, a nie widzę go w zestawieniu z Embiidem bo mają baaaardzo podobną charakterystykę. Będzie to samo co układ Drummond-Monroe. Za ciasno na dwóch takich samych zawodników. Nie potrzebujemy Exuma, bo jest MCW, nie potrzebujemy Embiida, bo
@MikoBalagany: Chciałbym przypomnieć że jest jeszcze Jabari Parker. Czyli tak na prawdę w TOP3 teoretycznie najlepszych zawodników draftu jest dwoch (Parker i Wiggins) którzy pasują idealnie pod 76ers. Tak więc ja podtrzymuje swoje zdanie, że według mnie to nie ma sensu.
@MuzG: No tylko problem jest taki, ze bez trejdów to na 90% Wiggins pójdzie do Cavs, a Jabari do Bucks. Więc zostają tak na prawdę Embiid/Exum. Pozostaje pytanie, czy jeśli Wiggins okaże się franchise playerem, to czy na prawdę warto żałować 3+10? Mimo potencjału Embiida nie ryzykowałbym wybierania Joela w przypadku Philly. Rok temu bym to zrobił, teraz mając Noela nie widzę sensu. Exum ma sens tylko, przy wytrejdowaniu MCW. Granie