Wpis z mikrobloga

@Sergeant_Matt_Baker: A Ja własnie bym chciał coś innego niż Wolfsona. Fiio to tam cały czas wsadza. Ale ten X5 jest kuszący :) Nie wiem czy AK100 zagra dla Mnie tak jak bym chciał. No i jeszcze nie wiezłem się za DX90. Będe musiał wyruszyć na miasto i odsłuchać na swoich kawałkach. Tylko jak narazie nie mam pojecia gdzie się wybrać. Bo to raczej nie jest zwykłe mp3 :P
@NaxZST: U mnie się w sumie od Zune HD wszystko zaczęło :)

No może odrobinę wcześniej gdy #!$%@?ł mi się mój pierwszy "lepszy" (bo wcześniej były jakieś Creative #!$%@? albo takie no name z allegro :D) odtwarzacz Samsung YP-Z5 (którego w sumie trochę przypadkiem nabyłem i miałem ze 3 lata dobre) i zmuszony byłem używać jakiś czas super muzycznej Nokii. Jezu, nawet na Sennheiser PMX60 które wtedy miałem było słychać wyraźną
@Sergeant_Matt_Baker:

U Mnie zaczeło się całkiem inaczej.

1. Dostałem od wujka wypasiony odtwarzacz kasetowy firmy Aiwa PX377 bajery nie z tej ziemi - miałem wtedy 10 lat :P Do tego dobre słuchawki Sony MDR-W24V które grały lepiej niż Moje radio z rynku! Basy były takie że rozwalały musk.

2. Później moda na cyfrowe odtwarzacze mp3... poza chińskimi bublami to pierwszy z tych już zajebisciejszych jaki miałem to LG, wiedząc że słuchawki
NaxZST - @SergeantMattBaker: 



U Mnie zaczeło się całkiem inaczej. 



1. Dostałem ...

źródło: comment_EQHTX5FM13koMgeeLkE9AKzvz3XQ9deI.jpg

Pobierz
@NaxZST: Jeszcze zapomniałem dodać że akutalnie mam chyba najbardziej znane w PL -Logitech Z5500 ale uwielbiam Bose <3 Siostra posiada Bose Companion 5 i umilały Nam filmy albo po prostu zwykłe wieczory. Jak już przyjdzie czas zakupu to będzie to Bose Acoustimass 6 Series III lub odpowiednik.

Nom... tak że taki ogólnie mam gust :)