Wpis z mikrobloga

#godson #polityka #aferapodsluchowa

No tak debilnego tłumaczenia tej afery jeszcze nie widziałem.

Oczywiście dalej wszyscy ludzie za PO nie widzą CO zostało nagrane tylko to że przeklinają i ktoś zrobił kuku i nagrał bez pozwolenia wielmożnie nam panujących.

Uważam, że to, co się stało, jakiego języka używali ministrowie Rządu jest naganne i wręcz karygodne.


Dlatego dalej jestem za nimi, koryto musi trwać.
Pobierz Krs90 - #godson #polityka #aferapodsluchowa

No tak debilnego tłumaczenia tej afery j...
źródło: comment_ouyCmxi6HNEf5IV2qswGpf0qiDb0YB0z.jpg
  • 3
@Krs90: Ale wytłumaczenie. Ciekawe czy też by tak gadał gdyby jakiś przestępca ukradł mu hajs z konta w banku. Czubek. Tyle że Tusk to nie żaden szaraczek że można mu popuścić. To jest ta różnica której ta małpa nie pojmuje.
@Krs90: Różnica, której Godson najwyraźniej nie zauważył (nie chciał zauważyć?) polega na tym, że Tusk idzie cały czas w zaparte i mija się z prawdą, nas okłamując. Ale po co (były?) duchowny, który jest posłem miałby poprawnie interpretować Biblię?
@Krs90: Dupa! Nawet na wykopie antykatolami juz obrodzilo? Anyway, teraz tlumaczenie z "Polskiego z przesadna iloscia przecinkow" Godsona na "Polski uproszczony dla Wykopkow": Godson poetycko powiedzial, ze sam w takie gierki jak na tasmach gral (nie "jest bez grzechu"), ale nie jest hipokryta i nie bedzie glosowac przeciw wotum zaufania (mimo ze "moze to wplynac na jego dalsza kariere")