Wpis z mikrobloga

@mitotasak: @Straszny_Potwor: @KYK_: @krzysiulek: Dopiero teraz, bo musiałem ją 10 razy przesłuchać, żeby wydać sprawiedliwy wyrok. Ale tak jak przy pierwszym przesłuchaniu bardzo mi się podoba. Mam dwie ulubione piosenki: 'Charles est stone' i 'Mylène Farmer' (możliwe, że przez tytuł - kocham Mylène tak samo mocno jak Alizée). Świetne są też 'Tweet', 'Bi' (podobają mi się słowa) i 'Seulement pour te plaire'. Wydaje mi
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: To trochę jak u mnie, Tweet, Bi, Seulement pour te plaire. Mylene mi akurat za bardzo nie podchodzi, ale zauważyłem, że wielu osobom się podoba. Obispo mi jakoś specjalnie nie rzucił się w oczy. Ogólnie to całkiem dobra płyta.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: mi po kilkukrotnym przesłuchaniu Mylene też się zaczęła podobać. Tak jak pisał @krzysiulek te piosenki bardzo zapadają w pamięć, Charles est stone cały dzień za mną chodzi. W ogóle to wszystkie jej piosenki tak mają. Ach ta Alizee...
  • Odpowiedz
@Straszny_Potwor: Chociażby ze względów komercyjnych, ale jestem przekonany, że Alizée ma takie poglądy, zresztą tydzień temu chyba powiedziała w jednym z wywiadów, że mimo że nie jest bi to potrafi dostrzec piękno kobiet i nie widzi nic złego w robieniu 'sprośnych rzeczy' z kobietami.
  • Odpowiedz
@Straszny_Potwor: Nie wiem czy obojętny, przyznała też, że poprosiła stację TF1 o przyznanie jej tańcerza-geja w 'Tańcu z Gwiazdami', na szczęście dostała Gregoire'a. Sama też powiedziała, że jest chrześcijanką, ale nie praktykującą. Krzyży nosi dużo ludzi.
  • Odpowiedz