Wpis z mikrobloga

@aryss: O, masz jakąś większą ekipę czy sam sobie?

Jak wygląda tam endgame? Mam póki co ~16 i zastanawiam się na kupieniem subskrypcji (4 warzone tygodniowo, conajmnije mało) - jest sens?
@zbii777: W Gildii gram, aczkolwiek teraz sobie 2 miesiace przerwy zrobilem odpoczynek na Wildstara. Co do EG to imo głownie PVE ( przyjemne operacje , a Nimy potrafia dac wycisk ). W kwestii PVP niewiele sie wypowiem bo jakis czas juz nie gram ( awersja do Huttballa a teraz dolozyli druga mape z nim ;(). Abonament polecam, nawet po jego skonczeniu sa bonusy ( w porownaniu do konta ktore nigdy nie
@aryss: Huttball jest najgorszy! Też się zdziwiłem jak wróciłęm po 4ch miesiącach i były aż dwie mapy do niego, fakt faktem najwyższy poziom ma mój Commando, bo około 16ego. Szukam jakieś postaci na pvp, ale nie chciałem wybierać odrazu jedi :P

Serwer, hmmm, nazwy nie pamietam. Jest on angielskojęzyczny PVP. A Ty kim i gdzie?

Aktualnie zaczęło na podobnym poziomie grać paru moich znajomych (3-4), więc jeśli potrafisz polecic lepszy serwer
@zbii777: jak chcesz kupować subskrypcje to obserwuj G2A.com co dwa tygodnie czy nawet co tydzień mają przecene na subskrypcje chyba 14zł za miesiąc, niestety, tylko jednorazowo na konto można to wykorzystać. Ale na pierwszy, na pewno się opłaca
@zbii777: no właśnie niestety nie... przynajmniej z tego co zrozumiałem, to jest to do użytku raz na konto. Czyli jak raz kupisz po taniości, to potem już nie da rady
@zbii777: ja Marudą na ToFN serwerze ( w sumie chyba tu najwieksza populacja polskich gildii i graczy jest ). A HB to lubialem grac jak bylo pare osob i na TS siedzialo sie i kooperowalo bo tak duzo latwiej sie gra, ale teraz z racji ze nie ma juz ranked pvp 8 osobowych to huttball dla mnie mordrega bo zawsze sa jakies randomy :D