Wpis z mikrobloga

@stekelenburg2:

Stanisława (śp.) mówisz, że chciałbyś zastąpić w przyszłości, wysoko mierzysz ale to atut.

bez pleców będzie bardzo ciężko a z plecami znów nie ta satysfakcja, w każdym bądź razie działaj więc w tym kierunku i wydawaj sprawiedliwe wyroki - nawet jesli litera prawa temu zaprzecza, prawo pisza ludzie, wiec wiadomo, że nie mozna mu ufac w 100% i nie zawsze jest sprawiedliwe.
@rostu: to nie jest znana twarz. Miałem na myśli szukanie obrazem. Tak doszedłbyś, że to prokurator Mierzewski. W guglu jednak występuje głównie jako przegrany w sprawie zabójstwa Papały. Ale to on doprowadził do skazania Pruszkowa (nie bez zasług jest też funkcjonariusz policji Piotr Wróbel) i potem był prokuratorem w kilku innych ważnych sprawach. Teraz gangi rozbijają młodsi, niedługo może być o nich słychać, póki co słychać od czasu do czasu, ale
nie te czasy


@stekelenburg2:

no widzisz ja znam od dupy strony jak funkcjonuje kilka starostw, urzedow, uczelni wyzszych i niestety nepotyzm tam to chleb powszedni. w sumie musialem sie zwolnic z takich miejsc bo nie potrafie pracowac z ludzmi, ktorzy nie maja zadnej moralnosci a kieruja sie glownie egoizmem.

w kazdym badz razie dajesz temu znac, ze chcesz pracować na stanowisku ... w sądzie najwyższym?
Miałem na myśli szukanie obrazem. Tak doszedłbyś, że to prokurator Mierzewski. W guglu jednak występuje głównie jako przegrany w sprawie zabójstwa Papały. Ale to on doprowadził do skazania Pruszkowa


@stekelenburg2:

musialbym do tego zainstalowac picasse ale stwierdzilem, ze mniejszym wysilkiem jest jeszcze napisanie kilku komentarzy i sam sie podzielisz tym, ze chcesz zostac prokuratorem :)

wszystko jasne, powodzenia.