Wpis z mikrobloga

@Magik_Antonio: He he he. Jakie śmieszne. Ty pewnie całki powierzchniowe skierowane to w pamięci liczysz. -,-

Nie ważne co wrzucisz, zawsze na wykopie znajdzie się specjalista który twierdzi ze to jest banalne. Podkreślam BANALNE. Na szczęście są spoko ludzie co tłumaczą jak co zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Sicamber: Szczerze mówiąc, nie miałabym nic przeciwko! Gdyby całki były w jakimś późnym gimnazjum, dużo łatwiej byłoby zrozumiec gros zagadnień z fizyki. Mi ich znajomość dużo dała,w liceum zaczęłam się powoli uczyć, choć dopiero na studiach doceniłam różnorodność zastosowań. No ale to moja własna #niepopularnaopinia :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Fheat: No to pogrom mieliście! Liczę że dam radę jakoś się wyrobić, egzamin jutro o 16, noce są długie a zadań tysiące :)

@sztilq: Do podwójnych i potrójnych tak, bo lubię mieć ładne wykresy żeby cokolwiek z nich odczytać :D słabo u mnie z wyobraźnią przestrzenną. No ale żeby się nimi zająć, najpierw muszę się przedrzeć przez mniej ciekawą resztę materiału. Chciałam tylko cos sobie podkreślić od linijki
  • Odpowiedz