Wpis z mikrobloga

#!$%@? Nowa Prawica. Tak bardzo przegryw I stuleja. Wpadliśmy z kumplem do pubu i wbiły 3 kolezanki mi nieznajome. I #!$%@? temat zszedł na politykę. O ja #!$%@?. "Korwin chce gwałcić kobiety". I się #!$%@? wybroń. Dziewczyny się ubrały I wyszły. O ja #!$%@?. #!$%@? #!$%@? pranie mózgu. "On kce nas gwaucic". Tak motzno przegryw. Janusz przez ciebie mi owieczki uciekły.

#przegryw #tfwngf #jkm
  • 24
@Ozi123: Sorry jak nie potrafisz się z tego wybronić to czas ściąć kuca ( ͡° ͜ʖ ͡°). A do tego chłopaki mają rację to jest niezbyt dobry temat na pobyt w pubie i to jeszcze z dziewczynami.
@ediz4: Kuca nie miałem, nie mam i nie będę miał. Dopiero co zakonczylem związek z dziewczyną po 3 latach. I korwin jej Nie przeszkadzał, wręcz przeciwnie. Ale dzisiejszy atak mnie przerósł.
@mentosh: Odbiłem, że mam w dupie logike Janusza ale #!$%@? z tego wyszedł. A propos sikania do zlewu xD dziewczyny zaproponowały spodkanie za tydzien więc nie wszystko stracone xD. Powiedziały, że znajdą nowe tematy. Ale jak to mistyfikacja to się zesram.
@Jah00: Generalnie dzień skończył się tak, że na jutro jestem umówiony z jedną z przeciwniczek Korwina i drugą koleżanką niezwiązaną z dniem dzisiejszym i tematem. xD Ciekawe co z tego wyjdzie.