Wpis z mikrobloga

@kolnay1: widzisz jaka krótkowzroczność z mojej strony ?

Typek na wykopie 7 minut, 7 minut temu wykopal i skomentował znalezisko drugiego zielonego ktory jest na wykopie godzine, wszyscy mają po jednej akcji. Wejdz na ich profile.
@kolnay1: wierzysz w to ze ktoś jest na tyle głupi by prosić znajomych i wykopanie znaleziska ? Nie jesteśmy na wykopie od dziś. Nawet jeśli gość pisał do znajomych by sie zarejestrowali i mu wykopali to i tak jest to manipulacja glosami.

A jeśli zielone konta należą do osób ktore kiedys zostały zbanowane to i tak dostaną bana.

Odcisk przeglądarki.
@AlfPaczino: Nie mówię, że w to wierzę. Po prostu nie ograniczam się do brania tylko jednej możliwości pod uwagę. Nie rozum mnie źle - to po prostu taka akademicka dyskusja na temat twojego "na 100%". Nie było ono tu wcale potrzebne.
@kolnay1: @AlfPaczino: :) tak gwoli ścisłości... tak kumpel założył konto swoje i ja przez FB założyłem swoje... chyba średni ze mnie spamer... jeżeli pod swoim prywatnym kontem zakładam do spamowania... liczę tu na kilka wskazówek :) ale mega czujny jesteś respect :) Wesołych świąt speedypaczino
@AlfPaczino: skoro taki jesteś pewny na 100% to sprawdź IP. Fakt, dopiero założyłem konto i podesłałem koledze, żeby powiedział jak to u niego wygląda. Okazało się, że nie ma konta - więc sam założył, coś tam klikną. Ja jestem jeszcze tu zielony, on widać też jest zielony.. Za to Ty masz już brązowy nos, bo od razu podlizujesz się moderatorom, a nie masz racji. anyway.. Moderator oceni. Merry Christmas ;)