Wpis z mikrobloga

@michalkosecki: Świetne! Będziemy musieli bardzo dobrze przygotować teksty żeby nie było nawet najmniejszego punktu zaczepienia dla hejterów. Np: (tak wiem że to przykładowe teksty na szybko)

przy belce powinno być że "chciał umożliwić dodruk pieniędzy" a nie że umożliwił ;)
  • Odpowiedz
@daj_pan_spokoj: tak, mamy do zagospodarowania 25 liter

Q odpada (dlatego 25 a nie 26)

natomiast pod X wpisałbym apel do tego, żeby zwiększać frekwencję na wyborach ("x" jako symbol zaznaczania kandydata na liście)

ale jestem oczywiście elastyczny, chcę być jak najdalej od prac merytorycznych
  • Odpowiedz
@staa: abc3rp nie pasuje, bo odnosi się do cały 25 lat, a my skupiamy się na PO. Myślę, że lepszą opcją byłyby abecadlopo.pl, alfabetplatformy.pl, abcplatformy.pl.
  • Odpowiedz
@Centurio93: Nie będę wchodził w kompetencje rady programowej, rzeczywiście wpadanie w narrację postokrągłostołową nie jest dobrym pomysłem, ale dla mnie to co dzieje się teraz niewiele różni się od na przykład pamiętnego lubczasopisma
  • Odpowiedz
@staa: Akcja jest mikroblogowa, więc wszyscy mogą się wypowiadać. Problem w tym, że jak zagramy na wszystkie fronty to na pewno nam się nie uda, trzeba uzyskać to co jest do zgarnięcia i pokazać, że obywatele mogą się postawić.
  • Odpowiedz
@michalkosecki:

Państwo polskie istnieje teoretycznie. Praktycznie nie istnieje, dlatego że działa poszczególnymi swoimi fragmentami, nie rozumiejąc, że państwo jest całością. Tam, gdzie państwo działa jako całość, ma zdumiewającą skuteczność


pan Bartuś Sienkiewicz.

http://www.polskatimes.pl/artykul/3474495,tasmy-wprost-rozmowa-sienkiewicza-belki-i-cytryckiego-stenogram-nagranie-cytaty,id,t.html
  • Odpowiedz