Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od #aferapodsluchowa to Wipler może bardzo dużo ugrać na niej. Przejmuje elektorat Korwina, gdyż mówi o wiele bardziej merytorycznie jest aktywniejszy, bardziej umiarkowany. Korwin ostatnio podkopuje się swoimi wypowiedziami i decyzjami czym trochę traci w oczach swoich dotychczasowych wyborców. Wipler może wykorzystać tą sławną okazję, o której przed wiekami pisał już Machiavelli.

#knp #jkm #korwin
  • 12
  • Odpowiedz
Korwin ostatnio podkopuje się swoimi wypowiedziami i decyzjami czym trochę traci w oczach swoich dotychczasowych wyborców.


@Crimen: Korwin mówi dokładnie to samo co dotychczas, więc nie rozumiem w jaki sposób miałoby go to podkopywać?
  • Odpowiedz
@ibilon: No tak, ale teraz mówi więcej, a to oznacza, że mówi więcej głupot także. Czasami słuchając go, naprawdę nie można się dowiedziec co myśli o jakiejś sprawie, tylko pajacuje. A Wipler jest w swym przekazie dużo bardziej przejrzysty, i nie mówi rzeczy, które potem trzeba prostowac.
  • Odpowiedz
@ibilon: Nie miał żadnych dowodów, że Polscy snajperzy byli na Majdanie, a mówił wielokrotnie o tym, m.in. podczas przedwyborczych debat. To było de facto działanie na szkodę Polski. A jak mówi to "Jego Ekscelencja Putin" to mam odruch wymiotny, no sorry. W pewnej częsci popieram program KNP, ale sposób prowadzenia dyskusji przez Korwina, i niektóre elementy jego wypowiedzi nie pomagają partii, a jedynie jej szkodzą.
  • Odpowiedz
@Kamelot: Lecz korwin nie będzie się musiał tłumaczyć dużo później, kiedy sam zostanie premierem. Gdy wtedy będzie rozpędzał nielegalne protesty związkowców nie będzie się musiał tłumaczyć że poparł nielegalne protesty RN
  • Odpowiedz
@Kamelot: Tych dowodów już trochę się nazbierało, pierwszym była ta nagrana rozmowa ministra spraw zagranicznych Estonii z baronową Ashton.

A jak mówi to "Jego Ekscelencja Putin" to mam odruch wymiotny, no sorry.


A jak mówi "Jego Ekscelencja Donald Tusk" to już nie? Do Tuska można się tak zwracać, a do Putina nie?

A ja pytałem o jakieś przykłady wypowiedzi gdzie kłamał, a nie, że tobie się nie podoba jak mówi.
  • Odpowiedz
@ibilon: A czy ja mu zarzuciłem kłamstwo w którejś z wypowiedzi? A rozmowa MSZ Estonii z Ashton nie wskazywała na to, że to byli Polscy snajperzy pod żadnym pozorem - MSZ Estonii informował jedynie o plotkach i obawach, że strzelac mogli Ukraińcy z nowej koalicji - przeciwnicy Janukowycza. Nic w tej rozmowie nikt nie wspomina o Polsce. Żadnych dowodów na to nie ma, i tak wygląda prawda.
  • Odpowiedz
@ibilon: Mówiłem, że opowiada głupoty. Bez żadnych źródeł podaje informacje w żaden sposób nie sprawdzone, których nie potrafi udowodnic. Nawet jeżeli intuicja podpowiada mu, że to możliwe, nie można ich w publicznej debacie podawac za pewnik. Tak samo gdy mówił o tym, że anschluss Krymu był "naturalny". Dopiero z jego kolejnych wypowiedzi można się było dowiedziec co miał na myśli, no ale przekaz poszedł w świat.
  • Odpowiedz