Wpis z mikrobloga

@Stadler: nic nie wiem, wszyscy z KNP do tej pory milczeli zasłaniając się dobrem negocjacji. Pewnie po oficjalnym ogłoszeniu wyniku negocjacji uzasadnią ten wybór
@MajkiFajki: według mnie UKIP to takie bardziej radykalne PO. Tuż przed kampanią wyborczą zaczęli skręcać mocno w lewo. Chyba z resztą do tej pory nawet programu nie mają jeszcze...
@Stadler: ale z drugiej strony to nie ma znaczenia, a nawet to lepiej dla Polski. Jeśli Europa stanie się dzięki nim Europą narodów, to każdy kraj będzie mógł na powrót realizować swoją własną politykę. Z punktu widzenia Polski, słaba socjalistyczna Francja jest chyba nam na rękę. Jeśli oni rzeczywiście wierzą w ten swój socjalizm (bo są politycy, którzy wprowadzają socjalizm dla własnych korzyści, wcale w niego nie wierząc), to również w
@Stadler: @ozzie: @Velati: @MajkiFajki: @LibertyPrime

Lithuania’s Order and Justice Party, the Sweden Democrats


oraz

the Latvian Farmers’ Union and an Independent MEP from France.


Serio? Z tymi partiami miałby JKM z KNP współpracować? :D. Zatem nie dziwi mnie brak JKMów.

Przecież szwedzi, to lewa partia, tak samo ta Litewska partia. Nie wspomnę o francuskiej i łotweskiej. Ten EFD to banda lewactwa. ( ͡º ͜ʖ͡º