Wpis z mikrobloga

Tyle, że to zdanie jest w pełni prawdziwe. Przed aferą taśmową głównym tematem była kwestia deklaracji wiary. Teraz nie jest to ważny w mediach temat. Więc w czym problem?


@Baron_Al_von_PuciPusia:

1) Najbardziej gorący był wątek Kwaśniewski - Kamiński

2) Headline "Pro-life w natarciu" sugeruje, że za podsłuchy odpowiada ktoś z Pro-life.
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey: jak dobrze pamietam wczesniej byl temat deklaracji, a pozniej Kwasniewski, ale pozniej te oba tematy zyly razem. Pozniej przyszly tasmy i zmiotly pozostale tematy.

To brzmi jak absurdalna nadinterpretacja, a zdanie, ktore jest podkreslone niczego takiego nie sugeruje. Czy tekst to sugeruje?
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: tak czy siak ta afera jest ważniejsza dla społeczeństwa niż deklaracja wiary, dlaczego tak piszę ? Dlatego ,że społeczeństwo ma bardzo mały wpływ na sprawę deklaracji wiary, a dużą na rządzących bo sami ich wybieramy i w ten sposób wiemy kto jest gównem, a kto nie ;)
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: No nie wierzę! Aż słabo mi się robi jak coś takiego czytam. Tak mało osób rozumie znaczenie afery podsłuchowej, że aż ją bagatelizuje.

Rząd ingeruje w działanie Banku Centralnego, by de facto nałożyć na wszystkich obywateli podatek, ale dla niektórych ważniejsze jest to czy parę tysięcy lekarzy może powiedzieć "nie" gdy mają mieć do czynienia z aborcją.
  • Odpowiedz
@LightGlabach: okej, ale to chyba nie do mnie powinienes kierowac ten komentarz. Ja stwierdzam, ze obecna afera dla mediow ma wieksze znaczenie niz sprawa Kwasniewskiego czy deklaracje wiary. To jak podchodzi do tego spoleczenstwo jeszcze nie oceniam bo nie widzialem badan opinii publicznej na ten temat.
  • Odpowiedz