Wpis z mikrobloga

w autobusie w polowie wypelnionym pijanymi i spoconymi marianami


@msq: e tam, nie przesadzaj, Sindbad/Albatros ma reguły, które jasno mówią że nawet nie wsiądziesz pod wpływem, a co dopiero spożywanie w czasie jazdy - po prostu w takim wypadku piloci wypieprzają typa z autobusu i przyjeżdża policja jak się nie chce podporządkować. A co do spoconych - klima w autokarach jest, no może w kilku nie było ale nie wiem czy
Czy ktoś z was podróżował autobusem z Polski do np. Anglii? Z jakich stron korzystaliście wyszukując bilet?


@adikowal95: nie lepiej pociagiem? Gdansk/wawa -> amsterdam, sa bezposrednie, potem eurostar do londynu. podejrzewam ze za <£100 da rade w jedna strone
@adikowal95: Nie moge juz edytowac, wiec: da sie, o ile sie wstrzelisz z datami: do Amsterdamu 29 eur, Amsterdam -> londyn za £50 (ale przesiadka w Brukseli). Czyli za ~380zl mozna.
szukałem innej alternatywy niż samolot którego bilet kosztuje około 400 zł bez bagażu, liczyłem na tańsze bilety autokarowe i możliwość zabrania bagażu, trudy podróży mnie nie przerażają i szukam dobrej wyszukiwarki tanich biletów, więc wracając do sedna, ktoś zna jakieś stronki? Poza Sindbadem, sprawdzałem bilety, koszt podobny do samolotu.