Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości jaki poziom przedstawia większość #neuropa to proponuję przejrzeć ich wypowiedzi na temat największej afery ostatnich kilku lat:

#boldupy motzno


Dobra ciekawostka zza kulis, ale skandalu na razie nie ma. No chyba, że ktoś myślał, że politycy nie przeklinają, to ma aferę. Czekamy na wincy.


NIE MA DOWODÓW NA TO, ŻE DONALD TUSK WIEDZIAŁ O ROZMOWIE SIENKIEWICZA I BELKI! KAŻDY SĄD BY GO UNIEWINNIŁ! DAM PLUSA KAŻDEMU KTO TAKI DOWÓD W POSTACI OFICJALNEGO DOKUMENTU ZNAJDZIE!


Tusk wszystkich zaorał. Chcieliśta władcę pokroju Orbana, to macie.


Sienkiewicz nic zlego nie zrobil. Belki premier nie moze odwolac bo to kompetencja sejmu i to sporej wiekszosci. Wina jest to, ze dali sie nagrac, ale podobno Sienkiewicz konczy wlasnie prace co do nadzoru nad sluzbami, wiec ma szanse sie odkuc. A z rozmowy wylania sie obraz ludzi dbajacych w gruncie rzeczy o panstwo. Tak to widze.


Gdyby taki tasmy nagrano z np. Dziamborem i Berkowiczem, to by sie wypok zachwycal jacy to oni szczerzy, jacy blyskotliwi, jakie celne diagnozy, jak dbaja o kraj i jak to genialnie nie chca dopuscic lewactwa do wladzy.


a czemu prezes NBP nie miałby pomagać rządowi w granicach swoich uprawnień? Władze powinny ze sobą współpracować. Nie dziwi mnie też handel stanowiskiem min. finansów.


No za PiSu na pewno będzie sielanka.


i wiele innych...

Tak właśnie wygląda reakcja intelektualnej elity wykopu na #!$%@? w naszym państwie spowodowane rządami PO. Jakieś pytania?

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika #heheszki #lewactwo #polityka
  • 30
@Aleksander_Newski: Z afery podsłuchowej, oraz z faktu pochowania Jaruzelskiego wysnuć można jeden wniosek: Polityka jest TOTALNIE bezwględna. A tylko zwycięzcy piszą historię. Innej narracji nie ma.

Jeżeli już Janusze, Jarki i inne wygrają, to muszą trzymać wszystko za ryj, łącznie z tvn-em, lub gazetą wyborczą.

Jak nie mają do tego jaj to niech spieprzają krowy pasać.
@Aleksander_Newski:

Większość z cytatów, które przytoczył Newski (bez odnośnika, co za faux pas jak na takiego inteligenta), to żarty lub czyjeś PRYWATNE zdanie


to jest klucz do zrozumienia tej bolszewickiej, mafijnej mentalności: nie ma żadnej afery, bo nagrani panowie tak tylko sobie prywatnie rozmawiali/śmieszkowali, w sumie nawet mając na myśli dobro Polski. A w takich prywatnych rozmowach to można i śmieszkować o dealach odsuwających opozycje od przejęcia władzy i o chronieniu
moderator skasował twój komentarz dosłownie w minutę. Wyobraź sobie ilu wściekłych neuropejczyków obserwuje ten wpis obmyślając właśnie śmieszne riposty i jednocześnie zgłaszając wszystko co ich boli.


@Aleksander_Newski: To ja zgłosiłem ten komentarz. Być może dla ciebie nazywanie innych "umysłowymi #!$%@?" mieści się w ramach kulturalnej dyskusji, ale mnie wychowano nieco inaczej.
@WlasciwosciBetonu nie interesują mnie ciekawostki z twojego prywatnego życia. Niski poziom intelektualny swojej bekowej grupy trolli możesz prezentować gdzieś indziej.

@John_Finn: Ale twoje wychowanie nie jest tematem tego wpisu i nie musisz się z nami dzielić jego szczegółami. Nigdy nie napisałem, że nazywanie jakiejś grupy w taki sposób to kulturalna dyskusja. Po prostu bardzo się cieszę, że oczyściłem swój wykop z zakompleksionych prostatków z neuropy.

Przy okazji może będąc obiektywny ten
już daję, na dokumencie odwołania rostowskiego jest podpis tuska. Szach mat.


@Mehgods: to nie dowodzi ze wiedzial. Poza tym sam Rostowski uznal ze ten spisek nie mial szans na realizacje a Tusk namawial go do pozostania na stanowisku gdy sam oddawal sie do jego dyspozycji (to bylo juz po rozmowie Belki).
@Mehgods: plox staph bo widzę, że Ty jednak z tym na poważnie. Podpis na dymisji Rostowskiego to jest poszlaka, a nie dowód, czyli coś udowadniającego fakt główny i jedyne co może udowodnić to to, że tego a tego dnia taka i taka osoba złożyła takie i takie oświadczenie. Dowodem na wiedzę o spotkaniu może być natomiast: oficjalny protokół ze spotkania zawierający taką wzmiankę, dokument prywatny/urzędowy Tuska zawierający info od niego, że