Wpis z mikrobloga

@bronek_komoroski: bronek nie pojmuję... Z chęcią bym się zapoznał z wiedzą, ale nie pojmuję czemu na Wykopie mają być uprzywilejowani i troszkę mniej wtajemniczeni. Cenię Wykop za jego otwartość a nie "loże masońskie" :)))

Jestem starym mastodontem, który akceptuje otwartość rozmowy, choć może to grozić zagładą mojego gatunku. Dlatego olałem oficjalny świat naukowy, żeby po prostu żyć
  • 14
@bronek_komoroski: bronek, to łzy Judasza. Jak Boga, kocham łżesz ja pies :))) Bronek, kiedy wyprostujesz ścieżki formalnego dostępu do dyskusji na Wykopie, wtedy uznam, że oto Szaweł przemienił się w Pawła. Bronek, jaja sobie robię, ale dalej nie wiem o co biega. OK?
@kubatre1: yyy, nie zrozumiałem. "kiedy wyprostujesz ścieżki formalnego dostępu do dyskusji na Wykopie, wtedy uznam, że oto Szaweł przemienił się w Pawła" chodzi o otworzenie grupy dla wszystkich? Pisałem do admina, na razie nie wiadomo czy da się to zrobić.
@bronek_komoroski: bronek - wytłumaczeń jest niewiele. Albo jesteś szuja, prowokator albo jesteś "szlachetna idealista", której zależy na jakości Wykopu. Ja jestem "#!$%@? idealista" której na tym zależy. Ale, pomimo, że wielu tego nie rozumie akceptuję zasadę popytu i podaży. Mogę ubolewać jedynie, że przejechany kotek przez sadystę trafia na główną, ale trafiają tam (from time to time) naprawdę rzeczy niecodzienne. Nie myślę żeby Wykop był miejscem tropienia zjawisk niecodziennych w kategoriach