Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszych wystąpieniach składam wniosek o zakaz wpuszczania Korwina do tv na dyskusje dotyczące tematów innych niż ideologiczne/gospodarcze. Takiej klapy w jego wykonaniu to ja dawno nie widziałem. Mam nadzieję, że chociaż podczas konferencji nie da dupy. Jak porównacie jego występ z występem Wiplera w tvn24... to jest przepaść. Każdy by tam lepiej wypadł niż Korwin, dlaczego choćby Wilka nie wysyłają? Nawet jak nie chcą go zapraszać to co za problem 15min przed programem zadzwonić do Sekielskiego i powiedzieć, że Korwinowi coś wypadło ale wiceprezes może być za 5min? Korwin w dyskusjach stricte politycznych powinien się usunąć w cień. W każdej normalnej partii jest specjalizacja i dany temat wypowiada się jakaś osoba która najlepiej się do tego nadaje. To ta specjalizacja o której Korwin ciągle mówi, szkoda że tylko mówi a nie potrafi tych rad wprowadzić w życie.

#korwin #wipler #dziambor @artur-dziambor #jkm #wilk @przemyslaw-wipler #polityka
  • 46
  • Odpowiedz
@Velati: Korwin mógł zacząć krzyczeć, że to robota ruskiego wywiadu. Nie wiadomo co on wymyślił. Przykładowo może z wiplerem sie dogadał, że nie będzie nic mówił. Różnie może być Korwina nie opanujesz prosto, lepiej żeby nic nie mówił, niż mówił źle.
  • Odpowiedz
@Velati: Chcesz, żeby Korwin został tajnym współpracownikiem? Dlaczego ma pomagać bezpiece w obaleniu rządu?

Korwin w dyskusjach stricte politycznych powinien się usunąć w cień.


Właśnie na odwrót, Wipler powinien się schować, ostatnimi wystąpieniami bardzo szkodzi. Mówi o dymisji rządu ale przecież to nie on będzie siedział w nowym, tylko agentura WSI. To Wipler pomaga bezpiece.
  • Odpowiedz
@Velati: Absolutnie popieram! Korwin niech się specjalizuje w wystąpieniach na wiecach, w europarlamencie i publicystyce w różnych czasopismach... ale jeżeli oprócz dotychczasowo przekonanych wyborców ma ktoś jeszcze na KNP w przyszłości głosować to dla własnego dobra nie powinien się pojawiać w TV.

Bo na tę chwilę, to jest tak jak zostało już gdzieś powiedziane coraz więcej osób chce głosować na KNP pomimo odpałom Korwina, które być może dają rozgłos ale ewidentnie nie pomagają.

Przy tej aferze trzeba kogoś konkretnego, kto dokręci śrubę i wykorzysta zamęt a nie spieprzy po całości wyrażając spontanicznie poglądy nie mające związku ze
  • Odpowiedz
@ibilon: Co Ty wygadujesz? Przez jakie tajne służby? SWW, SKW, AW, ABW, CBŚ? Nawet mi się nie chce tego komentować. Nie masz żadnych przesłanek a coś tam sobie chcesz popisać....
  • Odpowiedz
@Velati: A kto nagrał te rozmowy? Kto je ujawnił? Kto o nich mówi? Dlaczego media powiązanie z tajnymi służbami robią taki szum o taśmach, a o Kwaśniewskim nie powiedzieli słowa?

Przez jakie tajne służby? SWW, SKW, AW, ABW, CBŚ?


Przez WSI, innych tajnych służb przecież nie ma.
  • Odpowiedz
@ibilon: Cały czas uprawiasz gdybanie. Najbardziej śmieszny fragment to ten, że nie ma innych tajnych służb... śmiechłem sobie pod noskiem
  • Odpowiedz