Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję Waszej pomocy. Mam trzy talie i żadną z nich nie mogę się wybić ponad rangę 15. Mam 160 dusta i z kart odblokowywalnych posiadam:

Korsarz Krwawych Żagli x1

Ognik x1

Berserker z Amani x2

Dziarski Gorzelnik x1

Dziki Piromanta x2

Szalony Bombiarz x1

Akolita Bólu x1

Golem Zbożowy x2

Poszukiwacz Przygód x1

Przyczajona Pantera x1

Szkarłatny Krzyżowiec x2

Szpikożerny Ghul x2

Tajemny Golem x1

Tauren Wojownik x1

Widzący z Kręgu Ziemi x1

Łamacz Zaklęć x2

Obrońca Argusa x1

Przywódczyni Kultu x2

Straszliwy Korsarz x2

Lazurowy Smokowiec x1

Mściwy Kowal x2

Stwór z Moczarów x1

Zbir spółki Gitgeszeft x2

Dowódca Argentu x1

Kapłanka Eluny x1

Wichrogniewna Harpia x1

Żywiołak Mrozu x1

Alexstraza x1

Kapłan:

Wewnętrzny Żar x2

Masowe Rozproszenie x2

Szaleństwo Cieni x2

Kapłanka Auchenaiów x2

Kabalistka cieni x1

Świątynny Nadzorca x1

Druid:

Dzikość x1

Naturalizacja x2

Gniew x1

Znak Natury x1

Dusza Kniei x2

Ugryzienie x1

Druid Szponów x2

Łowca:

Flara x1

Snajperstwo x2

Wybuchowa Pułapka x2

Zamrażająca Pułapka x1

Spuścić Psy x1

Zabójczy strzał x2

Proszę, pomóżcie mi chociaż do 10 rangi wbić ;_;

#hearthstone
źródło: comment_CXuJmlHusyh3Nz2pP6zd9CjHwgWKFhnp.jpg
  • 18
@joookub: Bez jaj stary. Ja drugiego dnia gry w Heartstone, gdy zobaczyłem, że jest coś takiego jak ranking to na luzie wbiłem do 15 ;p Fakt, faktem, grałem praktycznie samymi kartami podstawowymi, więc dalej nie szło ugrać. Niektórzy w tej grze mają pół deków a nawet więcejw kartach, których pewnie nigdy nie zdobędę ;p
Jakże mnie #!$%@? jak ktoś prosi o radę a ludzie odpowiadają "bo ja to wbiłem w ogóle bez kart do 1 rangi". Zajebiście, super, na pewno to bardzo pomocne.

@joookub: ten hunter już teraz działa o wiele słabiej, ale jak już to wymień nim na 100% dowódców rajdu na dire wolf alpha, łowczyni z brzytwoskórych np na 2x wybuchowa pułapka, jednego nosorożca na argusa np, za jedną rakieterkę zamrażającą pułapkę. Ale
@joookub: Wiesz ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć, jak dla mnie w znacznej większości przypadków go używasz jako 4/6 z prowokacją. Musisz się zastanowić jakie ma przeciwnik możliwości usunięcia go. Może kusić użycie szarży na 1/3, ale z drugiej strony jeśli kapłan nie ma jakiejś rannej jednostki tudzież stwora który przeżyłby konfrontacje z Twoim druidem, to kapłanka nic mu nie da. A wiesz że 4 ataku to newralgiczny punkt dla kapłana, więc go
@joookub: Cóż, druid jest klasą której podstawą są silne koksy na stole. Dużo silnych koksów. Najlepszą kontrą druida na aggro jest zmuszenie przeciwnika do wymian 2,3 za 1. No i też niestety kartą pojawiającą się w chyba każdyhm decku druta jest drzewiec wiedzy, który rozwiązuje późniejsze problemy z doborem kart, no ale to epic... A co do szamanów to niestety jakoś zawsze tak było, że stanowili twardy orzech do zgryzienia dla