Wpis z mikrobloga

@szatniarka: ciatek trolluje, nie sluchaj takich bzdur, jakim prawem facebook mialby prosic o skan dowodu? to nie ebay czy paypal, to nie jest instytucja finansowa nie masz tam konta walutowego wiec nie maja prawa cie legitymowac
@szatniarka: Też tak miałam, chociaż mi nie kazano wysyłać skanu dowodu - zmieniłam więc trochę dowolnie nazwę wyświetlaną (miałam imię i nazwisko plus jakąś wstawkę), i kiedy chciałam to zmienić musiałam już zeskanować dane z dokumentu ;>
@szatniarka: ostatnio tez mialem ciekawa sytuacje, poniewaz moj profil na fb jest uzupelniony w 20% i nie chce go dalej uzupelniac mimo ciaglych sugestii ze strony fb. Przedwczoraj wchodze a moderacja sama sobie go uzupelnila korzystajac z tego z kim sie spotykam i jakich mam znajomych. Lekka paranoja
@Aerials: @GilbertEatingGrape: @get_connected: @v00: Googlowałam trochę i nawet polskie serwisy typu tlen.pl praktykują tego typu rozwiązania. W przypadku facebooka można teoretycznie odzyskać konto poprzez otrzymanie potwierdzenia SMS, no ale wcześniej trzeba zarejestrować numer telefonu. Czego nigdy nie zrobię (prędzej umrę). Chyba. W sumie kiedyś mówiłam, że nie założę sobie konta na instagramie i wykopie ;)

Za to moi znajomi amerykanie udostępniają wszystkie możliwe informacje na dziesiątkach portali (połowy
@szatniarka: dokladnie, ja zawsze szedlem pod prad i tak tez jest tym razem, gdzie wszyscy wrzucaja swoje zdjecia i dane gdzie popadnie, ja sie powoli wylogowywuje do zycia