Wpis z mikrobloga

Zapraszam do Eurosportu na kolejny, piąty już etap kolarskiego wyścigu Critérium du Dauphiné.

Po wczorajszym etapie zaszły pewne zmiany w generalce :P De Clercq przegonił Frooma, który ma do niego stratę 13 sekund. W związku z tym Froome jeździć dziś będzie w zielonej koszulce, którą zabrał Contadorowi (tym co nie wiedzą przypomnę, że Froomowi należała się i żółta i zielona koszulka). Swoją paskudną koszulkę w czerwone grochy stracił też Reza, na rzecz De Marchi'ego :) Lotto przegoniło Astanę w klasyfikacji drużynowej. To tyle jeśli chodzi o liderów poszczególnych klasyfikacji :)

Generalka:

1. De Clercq

2. Froome + 00'12"

3. Contador + 00'25"

4. Kelderman + 00'34"

5. Hurtado +00'44"

6. Talansky + 00'46"

7. Van den Broeck + 00'48"

8. Nibali +01'03"

9. Huzarski +01'09"

10. Bouet +01'14"

Kogo dziś obstawiacie? Czy Froome odzyska żółtą koszulkę? Czy Bartek Huzarski znów zaszaleje? Zapraszam do oglądania relacji z wyścigu i oczywiście do dyskusji :)

Wołam: @Bunkier @Navrazz @Traviu @TwardyDziad @wspodnicynamtb @gato @drhipis @Randallovy @PingwinAstronom

#kolarstwo #cdd
Aviendha - Zapraszam do Eurosportu na kolejny, piąty już etap kolarskiego wyścigu Cri...

źródło: comment_gB7a8ooq74gTD2dgd6j0oCigdn0qUDzM.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Aviendha: Huzaraki zaatakuje pod koniec lub po prostu bedzie chcial sie utrzymać przy liderze.

BTW koszulka w grochy jest piekna. Chcialbym te z TdF :D
  • Odpowiedz
@Traviu: strasznie mi się nie podoba koszulka w grochy - może dlatego, że w ogóle tego deseniu nie lubię :P

A ja bym chciała koszulkę Omegi z zeszłego sezonu :P Ale w zasadzie i tak bym w niej nie jeździła - na trekingu nie wypada :P

@Navrazz: no widzisz ^^ tak w sumie przy niektórych osobach trochę bez pytania spamuję, ale co tam :P
  • Odpowiedz
  • 0
@Aviendha: dlaczego nie? Treking ok, gorzej na miejskim albo bmx w trykocie. :P

No Omega ma ladne. FDJ od zeszlego roku ma ok. Kiedys mieli takie brzydale. To samo ag2r.

  • Odpowiedz
@Traviu: ach, a co do trekingu - źle bym się czuła jadąc na swojej kanapie w koszulce jakiejkolwiek drużyny. Musiałabym szosówką pomykać, a na to się nie zapowiada :P Nie to, że nie lubię swojego roweru, ale to tak jak założyć trampki do garniaka :P
  • Odpowiedz
@Aviendha: ja w ogóle bym teamowej koszulki nie założył, jakakolwiek by ona nie była. No a jeśli już bym koniecznie musiał to założyłbym jedynie w pełni skompletowany strój. Wychodzę z założenia że jeśli nie reprezentuję teamu to nie zakładam ich barw. Ale ja mam czasem dziwne zasady rowerowe i okołorowerowe :)
  • Odpowiedz
@Navrazz: wiadomo, że jak koszulka to i spodenki itd. Gdybym miała odpowiedni sprzęt, to bym z chęcią w takim stroju jeździła - ale mieć nie będę, więc nie ma co się gorączkować :P I nie mam nic przeciwko jak ktoś jeździ w stroju jakiejś drużyny - widocznie im kibicuje i chwała m za to, że w ogóle lubi kolarstwo :P

choć jakiś czas temu mijałam na ulicy jakiegoś faceta -
  • Odpowiedz
@Aviendha: ja też nie mam nic przeciwko tylko ja osobiście bym raczej nie założył. Zresztą i tak na razie nie mam szosy tylko MTB :) A skąd wiesz że nie będziesz miała odpowiedniego sprzętu? Wszystko się może zdarzyć :P

@Traviu: całe szczęście nie ma takiej napinki kto komu kibicuje. Może to dlatego że nie jest tak że rywalizują tylko 2 teamy i musi być wygrany i przegrany. No
  • Odpowiedz
  • 0
Hahaha, Jaronski jak podsumował pilkarzy! :D swietny

@Navrazz: tez mam mtb i jezdze w stroju. Wprawdzie organizacji nizeli teamu protouru ale co to za roznica. Stroje mtb sa takie same jak w szosowym kolarstwie.

@Aviendha: dobrze dopasowamy rower i nie bedzie bolalo.

Dziewczyny na szosy!
  • Odpowiedz
  • 1
@Aviendha: Froome wyciagal zel energetyczny i zaczeli mowic o zelu do wlosow. Jaronski powiedzial, ze zel to domena pilkarzy, ale do wlosow. No i ze od jutra bedzie duzo zelu w telewizji (MS 2014). No i podsumowal, ze pilkarze to duzo zelu i sluchawki na uszach, a na treningach nic nie robia. :D
  • Odpowiedz