Wpis z mikrobloga

@ewanq: @Sergeant_Matt_Baker: @Sergeant_Matt_Baker: łomatkobosko. Wiecie co, ja rozumiem mieć krótkie włosy (sama kiedyś dość długo byłam obcięta "na chłopaka"), nawet jakieś ładne dziewczyny trochę się stylizujące na taką chłopczycę, ja wszystko zrozumiem. Ale jak jest niezbyt ładna to wygląda zwyczajnie jak facet OO i to chyba wiecie, jakiś taki mechanizm obronny wynikający pewnie wcześniej z kompleksów, że "jestem nieładna, jestem brzydka, nie będę nigdy wystaraczająco kobieca, to zrobię
Ale jak jest niezbyt ładna to wygląda zwyczajnie jak facet O_O i to chyba wiecie, jakiś taki mechanizm obronny wynikający pewnie wcześniej z kompleksów, że "jestem nieładna, jestem brzydka, nie będę nigdy wystaraczająco kobieca, to zrobię się na faceta, przynajmniej będę szokować, a rodzice w końcu zwrócą na mnie uwagę" #mirkopsycholog


@abstrakcyjny_nick: Też tak myślę właśnie. Fakt, zdarza się że ładna dziewczyna się tak stylizuje bo ma jakieś dziwne wizje siebie
Ja z tego tak kisnę xD Połowa Kpop Poland na facebooku tak ma xDDD


@Sergeant_Matt_Baker: No tak, typowa fanka kpopu: jest młoda, wygląda dziwnie, ma koreańskie imie (i hangulem w nawiasie), mówi ciagle "omo", "noona", "oppa", "wae", "saranghe", kopiuje z neta zapisy hangulem, wstawia sobie na tablicę i jara się tym, że większość znajomych tego nie rozumie ;D Ma GDragona/kogoś z EXO/inne na profilowe i jakiś fanficowy bromance photoshop na tło
@Sergeant_Matt_Baker: poprawiłam na "typową fankę", bo o to mi chodziło ;p

A na facebooku to ja się w kpopach nie udzielam, jakoś mnie osłabia tam wszystko :p teraz jak ma być ten koncert to normalnie 150 komentarzy dywagujących pod wpisem, czy będą bilety, czy nie będą, kiedy będą, narzekające, że za szybko, że za późno, a że na VIXX kosztowały tyle, to tu może podobnie, ale może kompletnie inaczej, blablabla.


@