Wpis z mikrobloga

@morq: jak trzeba i jest sens to korzystam ze smart objektów, ale poza tym bardzo nie lubię dzielić projektów na mniejsze pliki, bo trudniej mi o ich kontrolę. wyjątek stanowią jakieś złożone systemy, gdzie po prostu każdą dużą logiczną część sobie wydzielam do osobnego pliku, ale przy aplikacjach mobilnych to nie ma zastosowania.

porządek w warstwach, wszystko pod kontrolą i od razu lepiej się czuję
Pobierz m.....i - @morq: jak trzeba i jest sens to korzystam ze smart objektów, ale poza tym ...
źródło: comment_uzzBKu2sQNmsgc1OgGUoCqyYrVVy8Q3a.jpg
@michalkosecki: robiłem kiedyś jak Ty, w jednym pliku, do momentu jak mi prąd nie strzelił w momencie zapisywania i 2 tyg. pracy w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale teraz to przynajmniej raz dziennie backup i jednak wolę na osobne pliki. Druga sprawa, to wyrozumiałość dla programisty, który to potem będzie ciął. Programista ma zazwyczaj mało ramu i starego kompa, współczuje to ciąć przy 1gb ramu :D
@morq: backup to osobna sprawa :) OneDrive z kontrolą wersji, Photoshop z kontrolą wersji i trzy kopie lokalne robione w locie (xD)

co do programistów - jak jest potrzeba i życzenie to tnę nawet każdy widok do osobnego PSDka, ale to już z finalnego pliku, bo przy ewentualnych poprawkach bym się #!$%@?ł.