Wpis z mikrobloga

@BongoBong: sprzedajesz kajzerki i sprzedajesz grahamki, ludzie wolą grahamki to je kupują, rząd unijny stwierdził, że grahamki zawierają ziarna zbóż, z których są produkowane i zwiększyło to możliwość udławienia się grahamką o 0,5% w porównaniu do kajzerki, zabierają Ci możliwość obrotu grahamką po całej unii

podczas gdy unia promuje chleb ciemny zamiast białego, gdyż ciemny chleb jest zdrowszy, pomimo że (przyjmijmy założenie) 100% ciemnych chlebów posiada w sobie ziarna zbóż, z
@BongoBong: stary, nie wiem czy jest lepszy czy gorszy, dawno dawno temu z jakiś powodów (zapewne rozszerzalność cieplna alkoholu jest mniej liniowa niż rtęci) do mierzenia temperatury czy ciśnienia ludzie używali rtęci a nie alkoholu (jednostka ciśnienia w mm słupka rtęci istnieje do dzisiaj), a jak łatwo zauważyć, rtęć jest szkodliwa dla zdrowia, jest ją trudniej zdobyć od alkoholu (nie wiem czy to etylowy, ale jakikolwiek by on nie był)

po
@BongoBong: co więcej, retoryka ludzi a retoryka prawa powinna być zgoła inna, to nie my powinniśmy przekonywać o tym że rtęć jest lepsza od alkoholu, a to oni powinni nas o tym przekonać, że jednak jest na odwrót

walnęli zakaz z dupy moim zdaniem, bo nie przekonuje mnie wprowadzenie zakazu dla naszego dobra, zdrowia i uj wie co jeszcze (lepszego samopoczucia?), ludzie masowo nie umierali używając termometrów, ani nie kończyli jako