Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia

Oxandrolone inaczej anavar. Ktoś o tym słyszał, zna osobę, która stosowała? Podobno bez skutków ubocznych, dawniej aplikowany nawet dzieciom. Problemem jest cena jak i trafienie na oryginał. Brak przyrostów masowych po nim, za to siła podobno na duży plus - i tu właśnie moje pytanie, czy to rzeczywiście taki hit :P
  • 18
  • Odpowiedz
@Khaine: To poczytaj o oxandrolonie, jestem ciekaw relacji ze strony osoby, ktora stosowala. Jeśli naprawdę można go bezpiecznie walić, siła rośnie a masa zostaje w miejscu, to zastanowiłbym się nad nim ;-)
  • Odpowiedz
@lamiesobie: Właśnie wygoglowałem. Faktycznie jest mowa o tym, że jest bardzo bezpieczny, nie trzeba odbloku i "omija" dosyć gospodarkę hormonalną nie robiąc bajzlu. Tylko ponoć drogi w #!$%@? :D
  • Odpowiedz
@jezyk123: Nie jest cudowny bo jest słaby. Nie masz skutków ubocznych, ale cuda też się nie dzieją. Zachowuje się właściwie jak taka supermocna kreatyna.
  • Odpowiedz
@Khaine: o dobre porównanie i o cos takiego by mi chodziło, bo siłę chciałbym rozwinąć a na masie mięśniowej mi nie zależy a już szczególnie kosztem zdrowia.

@jezyk123 nie jest cudowny, bo na masę nie wpływa (przynajmiej solo, ale gdy priorytetem jest siła, to już inna gadka. Za to plusem są znikome efekty uboczne. Ale, czy to rzeczywiście gra warta swieczki, tego to nie wiem
  • Odpowiedz
@lamiesobie: oxa. Uważaj bo dużo podróbek jest. Z tego co wiem to nawet polacy to podrabiają gdzieś koło Poznania :D

Znajomy miał kiedyś w opakowaniu takim jak wino w tabletkach czasem jest z alchemia-pharma (firma chyba nazwę zmieniła). Małe, plastik biały, jak otwierasz to zrywsz 'zawleczkę'. Prawie sobie nery rozwalił.

Oxa z Genesis podobno robi robotę (trapezowy holo na opakowaniu, nie kwadrat/prostokąt).
  • Odpowiedz
@Masterczulki: Jeśli już miałbym się decydować, to musiałbym mieć pewność co do składu i pochodzenia i brałbym solo. Inaczej nie ma opcji. Ale z wstępnego rozeznania wynika, że większe prawdopodobieństwo jest, że trafisz na coś walonego dlatego póki co się nie napalam.
  • Odpowiedz
@Khaine: W sierpniu wskoczę na 4k kcal i zobaczę, czy nie będę się zbyt szybko podlewał. Obecnie (3,5k) waga stoi w miejscu i siła też. Moim problemem jest to, że trochę cykam się zalać przez co stoję w miejscu xD
  • Odpowiedz