Wpis z mikrobloga

No i w końcu... udało się... dzięki uprzejmości @PanKara który podesłał mi God of War 3 skończyłem ostatnią część trylogii Kratosa, zdecydowanie najlepsza część w którą grałem (nie grałem jeszcze w 2 z Vity i Ancecośtam), graficzka przepiękna, system walki miodzik jak zawsze, uwielbiam szpony Hadesa chociaż mocniejsze są rękawice Herkulesa :P co tu dużo pisać, chyba każdy już dawno ograł to polecać nie będę ;) o mitologii greckiej chyba nie ma lepszej gry.

Minusy? tylko głos Lindy jako Kratosa którego zmienić nie mogłem, nie lubię tego aktora a tym bardziej jego niby cool głosu, zdecydowanie oryginalny głos jest lepszy.

A! i ciekawe zakończenie, zastanawia mnie tylko znaczenie tej kilkusekundowej sceny po napisach...


#ps3 #godofwar3 #mirkorecenzjaps3
Pobierz Liquid_Snake - No i w końcu... udało się... dzięki uprzejmości @PanKara który podesła...
źródło: comment_Zi2hecuEKA8IeGOB5118DD2HTbUOuGr9.jpg
  • 19
He, odpowiadałem na to co piszesz zanim to jeszcze napisałeś - wróżbita Maciej niech zdupia a ja wchodzę na jego miejsce :)

Co do tej końcówki to gdzieś czytałem wywiad z reżyserem GoW3 i mówił że spory kawałek musieli uciąć i że było to dla niego wyzwanie ... dalej jakieś pierdy ... a na koniec że może "to" puszczą w DLC. No ale teraz to już myślę że jest sporo za późno
@Liquid_Snake: Ograłem wszystkie 6 części i najlepsze po trylogii były te z PSP bo zajebiście wszystko tłumaczyły i były dopełnieniem całej fabuły i historii Krotosa. Wstąpienie to do tej pory nie rozumiem o co tam chodziło :D No i Dante's obowiązkowo bo to GoW tylko, że w innym świecie :P

@Liquid_Snake: @Radosz86: Są przecieki o nowym GoWie na E3. Nie zdziwił bym się gdyby Zeus przetrwał i trza by