Wpis z mikrobloga

Zrobiłem sobie weekend w środku tygodnia i wróciłem do domu, bo już dawno nie byłem. Dzisiaj wracam na #studbaza, a że mam sporo drogi (5h) pociągiem to mama zrobiła mi #kanapki. Kiedy w połowie drogi zgłodniałem i zabrałem się za nie okazało się, że kochana mama zrobiła swojemu synkowi na drogę kanapki ze spleśniałym chlebem :/

#gorzkiezale #podroze
  • 10
@orange92: no ale nie masz 10 lat zebt Tobie matka jedzenie na podroz robila, moze troche samodzielnosci w zyciu? Dziewczyne jak przywieziesz do domu to matka tez ci bedzie kanapeczki podawac?
@qlaziom: Nie wiem o co Ci chodzi :D to tylko kanapki. To tak to miało wyglądać, że ja się pakuję, mama zaczyna mi robić kanapki to mam jej wyrwać nóż z ręki, odepchnąć od blatu, bo jestem samodzielny i mogę sobie sam kanapki zrobić? ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie widzę w tym nic dziwnego. Tak samo jakby ona gdzieś wyjeżdżała, siostra, babcia, dziadek albo ktokolwiek inny to
@orange92: nie moja nie jedt i chwala jej za to. Widze po roczniku ze dopiero wchodzisz w doroslosc ale uwierz mi ze tu nie chodzi tylko o kanapki. Kanapki to tylko taki symbol mamisynka.