Wpis z mikrobloga

@tr00ci0: skoro nie znasz... to dobry wujek z okularami zawsze może pomóc, tak jak b...l...ru d...forum.com czy inne znane strony ;) choćby nasz gimbazjalno-policyjny hipcio ;)
@parodiaczlowieka: ej kto uciekł na hajpa po upadku SS? hejty od początku leciały, bo to było zbiegowisko gimbazy, ciekawskich, policji i każdego kto chciał się czymkolwiek naćpać, a był tak ograniczony by prosić się innych o info/namiary/gratisy/sample -.-
@matrio: Nawet jeśli zlot gimbiarni to w miarę ogarniętej. Ja sama jestem jeszcze gimbazą, a mam większe doświadczenie niż sporo osób stamtąd. Toż do dexeeletu nie wpuszczą żadnego gimba. Wawoj i Shuudan czuwają. XD

O dziale sprzedaży mało kto wie.

Ogólnie hajp jest spoko, moderacja spora więc i ogarniają.
@parodiaczlowieka: doświadczenie nie czyni nikogo bardziej ogarniętym, jeżeli w dalszym ciągu brakuje wiedzy ;) Kiedyś liczyłem ile różnych takich się próbowało. W wieku 17 lat było tego ponad 60, po setce przestałem liczyć. Nie ma się czym szczycić. Patologia ;)

z ludzi to szkoda tylko grzyba (gzyp), znajomy z sąsiedniego miasta. Chodziło się na piwko i(...) jak wpadał w rodzime okolice. Wspominaliśmy stare forum i ludzi no i namawiałem go by
@matrio: Skoro mam doświadczenie to proste, że mam i wiedzę.

Co do odpowiedzi to weź to tak, że wbija taki 15 postów i pyta o coś oczywistego. Z resztą jest od czegoś wyszukiwarka, si? Sporo osób stamtąd studiuje farmację (np. Pjaq) albo medycynę (np. Blue_Berry).

Co do polecania, stary, od tego są FAQ. Oddzielna dla praktycznie każdej substancji, więc cmon. Co to za rzeczy wyjęte z dupy?
@parodiaczlowieka: Imponuje ci BB, prawda? Żenada. Laska daje dupy, żeby mieć na heroinę, pojęcie o temacie ma takie jak każda osoba, która od kilku lat przegląda h/bluelight/erowida. A to czy ona jest na medycynie czy na studium medycznym w jakiejś płatnej gówno-uczelni to tylko ona wie. Nie wszystko co piszą ludzie w internetach jest prawdą (szok, c'nie). Poza tym jest tak mocno #!$%@? w opiaty, że nie ukończy tych studiów jestem