Wpis z mikrobloga

a coś jeszcze usłyszeć?


@abcde: Coś bardziej rozbudowanego najlepiej.

Gdzie ja płaczę?:D

Widzisz, dyskusja polega na wymianie poglądów. Ale niektórzy (nazwijmy ich zbiorczo neuropą) jeszcze nie dorośli do tego takiego poziomu i zamiast szukać celnych argumentów zaczynają obrażać rozmówców. Dzięki ludziom takim jak fredo dowiedziałem się, że nie mam jeszcze 18 lat, mam kuca, że nigdy nie miałem dziewczyny, że nigdy nie pracowałem, że jestem biedny, głupi, że jestem #!$%@?ą,
  • Odpowiedz
@abcde: Nie, nie każdego. A dwa, że lewak to określenie osoby o mocno lewicowych poglądach politycznych. W historii często określano organizacje anarchosyndykalistyczne jako lewackie, a ja uważam, że w dzisiejszym świecie ta definicja zaszła już dużo dalej, bo mnóstwo skrajnie lewicowych postulatów przeszło do naszej codzienności.
  • Odpowiedz
lewak to określenie osoby o mocno lewicowych poglądach politycznych.


@Aleksander_Newski: heh, wg tej teorii to lewaków na wykopie można by policzyć na palcach jednej ręki, tu wstaw ten słynny obrazek na test lewactwa Niektóre osoby na wykopie (nazwijmy ich zbiorczo kuce) za każde minimalne odchylenie od własnych, jedynie słusznych poglądów (super wolnościowcy lol) widzą mityczne lewactwo nadchodzące na nich z każdego kierunku i starające się ich atakować, nieco syndrom oblężonej
  • Odpowiedz