Wpis z mikrobloga

@Gigi_: Ano. Zaglądano mi już do portfela, do łóżka, do dowodu. Wyzywano od #!$%@?, bolszewików, dzieciaków, kucy ect. Przeważnie z powodu różnicy poglądów. A więc coś jest na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież zdawałem sobie dobrze sprawę z tego, że dostanę masę minusów.


@Aleksander_Newski: No jasne. Dlatego już w trzecim wpisie nawiązujesz do tego znaleziska, a swoich rozmówców nazywasz "lewicowymi trollami", "sebami" i "januszami". I tylko ty sam jeden wyznajesz wzniosłe idee, przez co jesteś szykanowany, obrażany i w ogóle Newski wyklęty. Ogarnij trochę tę emocjonalną histerię.
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey: Mame daje 100 złotych miesięcznie + babcia czasem się dorzuci na nową grę( ͡º ͜ʖ͡º)

@John_Finn: Moje emocję dają mojemu umysłowi sygnał do skurczu mięśni i wywołania szerokiego uśmiechu, kiedy widzę ludzi starających się mnie przekonać, że islam traktuje kobiety tak samo jak mężczyzn, albo że nie ma nic złego w obsługiwaniu petentów w durszlaku, byleby był schludny ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: nie sledze zbyt szczegółowo politycznych tagów, ale coś mi się nie zgadza. Piszesz, że jesteś wolnościowcem, a czytając twoje komentarze w temacie 'Kielce. Urzędniczka wyznania muzułmańskiego...' prezentujesz zupełnie odwrotną postawę.
  • Odpowiedz
@rothen: Na czym miałaby polegać ta odwrotność? Na tym, że nie uważam islamu za dobrą religię z powodu przemocy jaką niosła i niesie wielu ludziom, czy że nie uważam islamskich chust za dobry ubiór do urzędu w Kielcach?
  • Odpowiedz
@rothen: No to widzisz. Uważam, że w takich urzędach powinny istnieć pewne normy co do ubioru, a nie zakładać co popadnie, bo tak nakazują ich życiowe zasady. Jeśli prywatna firma chce żeby z jej klientami rozmawiały kobiety w islamskich strojach, ich sprawa. Ale w publicznej ubiór powinien być jak najbardziej neutralny.
  • Odpowiedz