Wpis z mikrobloga

Nostalgłem. Szkoda, że sklep GOG.com zgodnie z ich hasłem "Good Old Games" nie dodał tej NIEDOCENIANEJ, fantastycznej gry strategicznej :). Gramy w czasach Majów, Azteków. Na koniec przybywają Hiszpanie i jeśli zbudowaliśmy solidną cywilizację, to powinniśmy wygrać z nimi. Gra wymagająca myślenia taktycznego jak i ekonomicznego. Poletzam mocno każdemu prawilnemu mirkowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gimbynieznajo #theocracy #gry
MWittmann - Nostalgłem. Szkoda, że sklep GOG.com zgodnie z ich hasłem "Good Old Games...

źródło: comment_RqTE6FrPUg0ESjTEPBxW86NyX43ClHg1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@KolacjaZeSniadaniem: Znam grę Faraon i to nie jest taki sam schemat grania. Tutaj masz dużo fajniej bo dowodzisz regionami na mapce jak poniżej:

A dodatkowo sam decydujesz jaką armie tworzysz, oszczepnicy, tarczownicy, jaguary wojskowe, szamanów magii słońca, księżyca, walczysz i podbijasz każdy teren. Możesz też utrzymywać stosunki dyplomatyczne.

Tutaj takie rzeczy jak położenie terenu podczas walk są bardzo istotne bo można małą armią przezwyciężyć znacznie potężniejszą :)
MWittmann - @KolacjaZeSniadaniem: Znam grę Faraon i to nie jest taki sam schemat gran...

źródło: comment_dASXR0uMWPzpO3yinp76UPvpL1yAMeld.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz