Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #fiat #prawilnyfiat #coolstory

#dziendobry dziś dzień szczerości, muszę w końcu z siebie to wyrzucić. Na początku mego dorosłego życia dorabiałem razem z kolegami u pewnego rolniora u niemiaszków. A to traktorem pojeździć, budynki odmalować, takie gry i zabawy ludu Polskiego. Gdy nadszedł dzień zapłaty, rolnik rozbrajająco stwierdził że nie ma nam czym zapłacić. Gdy przestaliśmy być zadowoleni z położenia w którym się znaleźliśmy, po paru ostrzejszych słowach. Rolnior zaproponował coś w zamian, był to Fiat Multipla (dosłownie woził w nim wszystko, syf malaria, dodatkowo był uderzony w tył, ale zderzak trzymał się na nitach).

Pierwszy raz coś takiego widziałem, jakby ktoś gwałcił moje oczy, a kształt tego samochodu powodował mentalne bukakke na fałdy mózgowe. Jednak, jak się nie ma co się lubi, to się bierze i #!$%@?. Mi przypadł wątpliwy zaszczyt stania się właścicielem tegoż auta.

Po powstrzymaniu odruchów wymiotnych i przyjęciu tego co się stało, wsiedliśmy. Kochani oprócz syfu jaki tam panował, musieliśmy stwierdzić że to auto było naprawdę przestronne i ciekawie urządzone.

Służyło mi 2 lata, 2 lata jeżdżenia po Polskich drogach i zadawania szyku. Nie rzadko ludzie robili mi zdjęcia( może dla tego że auto było w łaty, jak krowa a może dlatego że wyglądało jak upośledzony delfin, nie wiem).

Sprzedałem go mojemu kumplowi, rozbił je po paru dniach. Wtedy poczułem się jakbym stracił ukochanego zwierzaka, takiego bez oka i 2 łapek, ale ciągle cieszącego się że go masz.

Dlaczego o tym pisze, dziś jadąc z Małą, zatrzymałem się na światłach, Mała żachnęła się "Co to jest??!" wskazuje na wprost, mym oczom ujawił się widok rzadki jak kometa Halleya- Multipla w różu. Łezka pojawiła się w oku, odpowiedziałem " To Mała jest cudo...".

Myślę że seksu przez jakiś czas nie będzie, Mała będzie musiała dojść do siebie.
hypation - #oswiadczenie #fiat #prawilnyfiat #coolstory 



#dziendobry dziś dzień sz...

źródło: comment_3Etd1Yn8Xu79qYyGEWNa2yPKncH85iP9.jpg

Pobierz
  • 7
@hypation: przywiązałeś się do niej dlatego, że jako jej kierowca oglądałeś głównie wnętrze, a nie paskudną karoserię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przywiązałeś się do niej dlatego, że jako jej kierowca nie musiałeś za długo oglądać jej z zewnątrz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rss: Coś w tym jest. Jak na osiedlu była plaga kradzieży aut, swoje mogłem zostawić otwarte, żaden złodziej nie był tak zdesperowany.

Nawet jak kradli wycieraczki, kołpaki to Multi omijali. To był dobry samochód, jak Raid jak trzymałeś ty, to było bezpiecznie i pożytecznie.
o #!$%@?łe, nie wiedziałem, żę w tym delfinu zegary i wajcha od biegów są po prawej stronie :-O


@silent66: jestem dużym facetem i to rozwiązanie mi nie przeszkadzało, co prawda powinno być trochę bardziej bliżej środka ale i tak dawało rade. To było mega pojemne auto. można było po złożeniu siedzeń rozłożyć materac. przewieźć 12 osób. Dach był bardzo wytrzymały.