Wpis z mikrobloga

Witajcie, błagam Was o pomoc w sprawie sterowników do mojej karty graficznej. A o to mój problem.

Chcę zaktualizować sterowniki do najnowszej wersji, jednak po uruchomieniu instalatora pojawia się komunikat o niezgodności sprzętowej (trochę to dziwne). Znalazłem w necie poradę w której dowiedziałem się, że aby system i instalator sterownika łykną moją kartę graficzną muszę do pliku INF instalacyjnego dopisać mój identyfikator sprzętowy. A więc odczytałem w tym zakresie dane z menedżera urządzeń, ale teraz nie wiem dokładnie w który plik INF mam je wkleić i w jakiej postaci, aby system to zaakceptował. Na chwilę obecną po moich modyfikacjach pliku INF rezultat jest taki, że system mówi mi: "System Windows odnalazł sprzęt, ale napotkał błędy podczas instalacji sterownika. Sterownik nie został zaktualizowany." Niżej podaję dane identyfikacyjne sprzętowe dla kary graficznej NVIDIA GeForce GT 330M.

Dane identyfikacyjne sprzętowe dla karty graficznej:

PCI\VEN10DE&DEV0A29&SUBSYS035B1025&REVA2

PCI\VEN10DE&DEV0A29&SUBSYS035B1025

PCI\VEN
10DE&DEV0A29&CC030000

PCI\VEN10DE&DEV0A29&CC_0300

Proszę o pomoc, bo nie mam kogo się poradzić w tym temacie. Tą sztuczkę z ID sprzętu uzyskałem od Acera, ale nic więcej nie byli w stanie podpowiedzieć.

Dzięki za uwagę i czekam na pomoc :)

#kartagraficzna #karta #grafika #sterowniki #pomocy #wykop #aktualizacja #problemy #windows8 #windows81 #windows7 #nvidia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę zaktualizować sterowniki do najnowszej wersji, jednak po uruchomieniu instalatora pojawia się komunikat o niezgodności sprzętowej (trochę to dziwne).


@flagam: Jeżeli nikt nie odpowie, jak możesz sobie z tym poradzić (oczywiście mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie pomóc) - to niestety mam przykrą wiadomość. Nie jest to takie dziwne. Mam laptopa HP z kartą jakąśtam wersja M. Za żadne skarby nie mam możliwości aktualizacji sterowników do najnowszych wydanych dla
  • Odpowiedz
@Kennedy: Aha, tylko że ja znalazłem info na ten temat jak niby tego dokonać, ale nie wiem dokładnie jak to zastosować w szczególności, że jest od groma tych plików INF w moim przypadku, ale tylko w kilku z nich są jakieś dane na temat mojej karty.

Na tej stronie znalazłem sztuczkę, ale nie potrafię jej u siebie zastosować, bo mam kilka plików INF, zobacz, może Tobie się to info przyda:
  • Odpowiedz