Wpis z mikrobloga

@Geomemnon: Na tym obrazku CoD i inne online są tylko dlatego, że nie mogłem ich wyciąć. Gry online potrafią wciągnąć jeszcze mocniej niż offline, ale i te potrafią nieźle przykleić do monitora.

@Geomemnon: Nie. Ale zwykle jego obecność na serwerze kończy się po 2 minutach bo dostaje bana. Szwaby się bardzo szybko irytują. Tam zwykle półtorej minuty i out. Kiedyś wleźliśmy razem to 2 minuty później był ban :D
@Geomemnon: Dla każdego coś miłego. Mnie bardziej wciągnął CoD, ale w CSa też sporo grałem. A BC2 mnie zachwyciło granie na polu bitwy z czołgami itd. Trzeba było zniszczyć COMa, to się pakowało kilka rakiet w budynek i po robocie. Albo cichaczem się podkradałeś i zakładałeś C4 na ściany. Wszystkie chwyty dozwolone.
@Migfirefox: No to polecam Planetside 2 : ) Czołgi, mechy, pojazdy latające (walczace i transportowe) jednocześnie na całej gigantycznej mapie, 3 kontynenty (przenoszenie się przez Wrota) i ogólnie kilka setek graczy cały czas na mapie. Kilka klas do wyboru i zmiany w dowolnej bazie.
@Geomemnon: Niestety, ale komputer nie pozwala na grę chociażby na najniższych ustawieniach. DIRT2 odpalę na ful detalach w 720p, ale P2 nawet na najniższych nie dam rady odpalić, żeby działało w przynajmniej 30fpsach.
@Migfirefox: Hmm... to brzmi gorzej niż to, czego ja doświadczałem. Może grałeś przed jakimś ważnym patchem i teraz jest lepiej? Albo w trakcie pobierania jeszcze jakichś danych i dysk Ci mulił (nie masz 5200rpm?).