Wpis z mikrobloga

@damianpiwowarski: Dwa błędy:

1) Plusy i minusy. Mam ustawione rozbijanie ocen na osobne plusy i minusy. Część komentarzy ma ocenę połączoną w jedną (bilans), na dodatek niezgodną z rzeczywistością. Np coś ma niby 220 plusów, a jak dam minusa, to nagle jest -40. Większość komentarzy jest ok. Chociaż po ocenieniu komentarza złącza mi oceny w jedną, a chyba nie powinno. No i fajnie byłoby, gdyby już ocenione komentarze miały swoją ocenę innym kolorem, np. białym. Na dodatek teraz mogę powtórnie dać plusa, robi się animacja, a tak naprawdę oczywiście liczy się tylko jeden plus.

2) Crashowanie przy otwieraniu linków. To najbardziej denerwujący bug. Aplikacja niektórych linków po prostu nie lubi i wywala się na nich za każdym razem. Bez naprawienia tego chyba nawet nie ma co myśleć o wersji 1.0...

I jeszcze parę pomniejszych spraw:

1. Podpowiadanie nicków, to już Ci kiedyś pisałem. Dodatkowo będąc w czyimś profilu mogłaby być opcja 'dodaj wpis do autora'.

2. Przy pisaniu czegokolwiek muszę sam dawać dużą literę po kropkach. Gmail i apka do smsów robią to za mnie.

3. Youtube. Nie wiem czemu, ale mi nie działa bezpośrednio w znalezisku. Klikam odtwórz, a film od razu przechodzi na sam koniec. Na dodatek nie mogę też kliknąć 'pełny ekran'. Dodatkowo przy znaleziskaxh z youtube kliknięcie na przejdź do linku mogłoby od razu otwierać apkę youtube'a, bo tak to konieczne są dwa dodatkowe kliknięcia, żeby 'otworzyć w przeglądarce'.

4. Podwojone powiadomienia. Nie wiem czy to Twoja apka, czy #maciej, ale praktycznie zawsze powiadomienia z prywatnych kanałów mam podwojone.

5. Lista zakopujących i wykopujących, to powinno być :p

6. W podglądzie wpisu wszystko jest jednym cięgiem, pomimo że dałem tutaj takie ładne entery formatujące wpis.

Uf, alem się opisał na tym telefonie :o
  • 3