Wpis z mikrobloga

@Czajna_Seczen: Po co? Tamto miało być trochę złośliwe, ale przede wszystkim śmieszne. Jak wyszło, każdy widział. Nie wszyscy nadają się do takich zabaw, nie każdy wyczuł konwencję. Mało kto ją wyczuł.
  • Odpowiedz
@Czajna_Seczen: I tak się go nie zmieni, sam musi dojrzeć i dostrzec że czasem go ponosi za bardzo ;) Sam zresztą też czasem coś głupiego zrobię i powiem, to nie będę rzucał kamieniami. Mogę co najwyżej śniegiem natrzeć, ale na wykoppppparty nie było ani jego, ani śniegu. Ani Ciebie!
  • Odpowiedz
@parachutes: Wiadomo, że nikt nie jest idealny, no ale mniejsza już z tym. ;)

Nie było mnie, bo mieliśmy już wcześniej coś zaplanowane z żoną i nie dało się tego przełożyć. Jak pech, to pech. ;) Mam nadzieję, że to nie ostatnie Wykop Party w Poznaniu.
  • Odpowiedz
@parachutes: Nie no, nic takiego chyba nie wykombinował, po prostu ostatnio znowu zaczął pisać coraz częściej że "farsa" powinna się wreszcie doczekać kary za kupowanie spotkań i takie tam. I to w komentarzach do cudzych wpisów, również pisanych przez fanów Barcelony, a więc tam, gdzie jest to ewidentnie niemile widziane. Zupełnie jak ci "kibice", co to łażą po stronach nielubianych klubów tylko po to, żeby tam pohejtować.
  • Odpowiedz
@Czajna_Seczen: cały @Lord_Blizzard: ;) dzięki niemu w sumie zapałem duży dystans do hejterów. Jak widzę, że ktoś tak przeżywa kryzys swojego ulubionego klubu to aż się wzruszam.

Mnie bardzo swego czasu bolało jak atakowali w głupi sposób Radwańską po IO. I to nie tylko frustraci, ale i dziennikarze, pseudo eksperci itd. A wpisy wykopowych trolli razem z @gram_w_mahjonga i resztą tenisowej ekipy wykopu po prostu usuwaliśmy.
  • Odpowiedz