Wpis z mikrobloga

@maqs7: w abonamencie zawsze się przepłaca, bo oni mają swoje ceny. Na allegro można go dostać za 1400 zł. Z tych wszystkich jest najlepszy pod względem ceny/możliwości. HTC One ma fajną obudowę, ekran i głośniki, ale jest trochę mniej wydajny. Obawiam się jednak, że w abo może być droższy od LG G2. Jeśli zaś masz wybierać między LG L9, a LG Swift G to ten drugi jest lepszy. Jego jedyną wadą
@maqs7: weź sobie na allegro za 1275zł. Wyjdzie Cię 53zł miesięcznie. Do tego jakiś abonament "wszystko bez limitu" za 40zł i masz abonament 93zł i telefon gratis.
@variss: Dziewczyna ma LG L9 II i bardzo fajnie dziala, bez zacinek, dobra wydajnosc. Teraz mam Arc S i potrafi die zawiesic przy odbieraniu rozmowy...

Ten LG G ma juz 4 rdzenie i wiecej RAM wiec pewnie bedzie dzialal jeszcze lepiej.

Wiem, ze mozna kupic telefon osobno ale nie mam tyle gotowki. Musze sobie porownac czy oplaca mi sie abonament bez telefonu i telefon na raty.

@avible: 400 zl. Tylko
@avible: najnowsza :)

@krupek: @variss: Najtańsza formuła 4.0 to i tak 29 zł + 20 zł za internet + 10 zł za smsy - czyli 60 zł.

40 zł mniej niż z telefonem co po 25 miesiącach daje 1000 zł oszczędności a za tyle nie kupię tych telefonów.
@variss: @avible: Zamawiam zwykłego LG G. Dwukrotnie większa pamięć wbudowana i trochę mniejszy ekran. Teraz mam 4,2" i już jest średnio przy obsłudze całego ekranu jedną ręką. Do internetów wystarczy :)