Wpis z mikrobloga

@Poroniec: prawdopodobnie ktoś z KNP zostanie zaproszony przez jakąś telewizje w związku z tą wypowiedzią. Obronić tej tezy się nie dało, a tak mogą się tłumaczyć, że to była ironia w związku z nagonką na Janusza.
@Poroniec: OK, w takim razie zmieniam na *członkom i sympatykom KNP :) Sorki, przyszło mi do głowy, że może jesteś kolejnym zaniepokojonym z gwardii krula ;) Tak czy siak, powiedział po prostu co myśli i głupkowato, w dodatku dość pokracznie, tłumaczy się. Szkoda, że nie ma chwilowo interpretatorów partyjnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poroniec: haha, aż zacytuje siebie:

Różne wypowiedzi krula były ratowane tym, że można to zrozumieć jeszcze na 10 różnych sposobów, ale w tym wypadku będzie ciężko. Choć poczekajmy.


Rozumiem, że to iż jest członkiem organizacji monarchistów Polskich, która jest za wprowadzeniem monarchii katolickiej to też tylko tak dla żartu, żeby pokazać absurdy demokracji? xd
@Poroniec: teraz dopiero doczytałem, że

ja nie korwinista ani nie wyborca KNP ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak to jest, że przy śmieszkowaniu jest milion i od #!$%@? ich wyborców, a przy każdej merytorycznej dyskusji nagle wszyscy znikają.
@Poroniec: Ciekawi mnie jak użył tej ironii i sarkazmu, bo jeżeli powiedział to dziennikarzowi w sposób 100% ironiczny, a dziennikarz uznał że może sobie to zapisac jakby powiedział to na serio, to cóż... Iwaszkiewicz widać nie ma doświadczenia z mediami, które oleją tonację głosu, nawet jak w 100% wskazuje na np. ironię albo sarkazm i zapiszą to dosłownie by wywołać aferę. Za to w tekście pisanym ironia jest dużo trudniejsza do