Wpis z mikrobloga

@teddybear69: Tak - to mm2. Kupiłem kiedyś tam w ciemno i chyba na troszkę do dupy egzemplarz trafiłem, bo gra średnio. Słyszałem inne i grały totalnie inaczej. Nie produkowany - czasem można dopaść na allegro. Warto przegrać przed kupnem ;)
  • Odpowiedz
@Cpt3rdReich: Tak. To ta nowa seria Modern. Pojechałem do Kolonii kupić Standarda z Meksyku a kupiłem Chinola. Pozamiatał wersję standard. Brzmienie naprawdę rasowe - ustępował jedynie amerykańcom za 2tys euro. 2 humby dają niesamowitego mięcha. Można grać na 2óch cewkach jak w standardowym jazzie, lub przełączyć się na humbuckery. Świetna sprawa. Generalnie podchodziłem sceptycznie - bo to jednach Chinol, ale po zmacaniu 10ciu fenderów jazzów w sklepie stwierdziłem, że standard
  • Odpowiedz
@vertoo: Ja w swoim kramerze mam P/J od EMG, i zastanawiam się nad jakimiś fajnymi pasywami i jazz spod mostu leci w diabły. Stąd moje pytanie czy te humby mają jakiś dół czy zachowują się jak zwykły jazz ? Potrzebuje czegość co wesprze mi precla w BEAD, doda troszke przebijalności, ale nie taki jazgot i górke jak jazz... Myślałem nad pasywnym setem P + MM, co Ty na to ?
  • Odpowiedz
@Cpt3rdReich: te humby mają tonę dołu. Jest takie fajne wrażenie w momencie przełączania z typowego układu jazza na ten z humby jakbyś po dosłownie przełączył się na układ aktywny z podbitym basem i sygnałem.
  • Odpowiedz