Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki!

Przypominam o jutrzejszym pikniku!

Jutro tj. w niedzielę o godzinie 15:00 spotykamy się z kocami, grillami, kiełbaskami i cebulami (do tego można przynieść jeszcze inne żarcie, picie, gry itp.) w miejscu oznaczonym na mapce niebieskim X czyli pętla tramwajowa Ogrody. Jeśli ktoś nie zdąży kupić nic wcześniej, na Ogrodach są sklepy spożycze, gdzie można się zaopatrzyć.

Potem razem idziemy na Rusałkę i rozbijamy się gdzieś w miejscu oznaczonym czerwonym X (niestety nie mam takich zdolności jak @nieskonczonosc, więc mapka jest biedniejsza). Osoby, które dotrą później, niech szukają nas w okolicach czerwonego x (może jedynie bliżej wody).

Jest jeszcze plan B - jakby cały dzień lało i było mokro, bo z pogodą to różnie bywa i co prognoza to wskazuje coś innego - spotykamy się w tym samym miejscu tj. na Ogrodach o 15.00 i stamtąd pójdziemy gdzieś... na piwo? Wtedy nie bierzcie koców itp. tylko raczej gry. No właśnie, ktoś ma pomysł, gdzie jest jakieś fajne miejsce w okolicach Ogrodów, gdzie można usiąść, pogadać, napić się piwa pod dachem?

Nie wiem co z wycieczką rowerową wcześniej, ja niestety raczej odpadam, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chętni spotkali się np. o 12.00 i gdzieś pojeździli do tej 15.00 jak będzie ładna pogoda.

Czekam na Wasze opinie. Wołam tylko tych, którzy wpisali się pod ostatnim wpisem

@kanapeczka_z_kanapa @jrider @koko_jest_spoko @kejtw @wik5 @Taiffun @gwiezdna @kamdz @robert83 @DymaczApaczAkrobata @piciek @meskiAndrzej @kromkas @mieffer @niedzwiedzica @mimol @shymon

#wykoppiknik albo #piwowpoznaniu
gorzka - Dobra Mirki!



Przypominam o jutrzejszym pikniku!



Jutro tj. w niedzielę ...

źródło: comment_ZRIYG5bgZ7MErCavFjRI1XtRm6bGPC4r.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 3
@gorzka: serio liczycie że przejdę taki kawał pieszo? musiałbym chyba przez drogę wstrzyknąć sobie beczkę mutanta by tego nie odczuć...

  • Odpowiedz