Wpis z mikrobloga

#shisha Witajcie obserwatorzy tagu i palacze shish z całego mirko! Piszę, aby się przywitać, ten tag obserwuje zaszczytne grono 13 mirkowców.

Narazie śmigam na jakimś no-name niedobrym, niedługo planuję kupić Kayę Q7. Odnośnie tytoni jestem zakochany w Social Smoke(Jasmine, Rose, Tiger's Blood i wiele wiele innych) ewentualnie Starbuzz - Lebanease Bomb Shell. Fantasii nie paliłem, a wszystkie sklepówki wrzucam do jednego wora. Al-Fakher kiedyś mi się jeszcze dobry trafił, a Nakhla Mizo - całkiem znośna. To tyle o mnie :)

Chciałem was od razu zapytać, czy paliliście może kamienie parowe? Da się to palić? Jak to działa po reaktywacji syropem? I jeszcze jedno, gdzie kupujecie tytoń - ja korzystam z giełdy na moja-shisha. Pozdrawiam i życzę miłego buchania :)
  • 12
  • Odpowiedz
@Konrad1007: Z kamyczków to próbowałem tylko shisharomę, ale jeszcze nie dolewałem syropu. Palić się da, dymek świetny, smaczek też, choć brakuje mu czegoś i po jakimś czasie dym wydaje się jakby lekko suchy, ale to pewnie kwestia rozpalenia. W każdym razie kamyczki są spoko jeżeli nie chcesz buzza :)
  • Odpowiedz
@Konrad1007: @Kiziek: ja paliłem kiedyś okazyjnie w barze, nawet mi się to podobało :) I w związku z tym mam prośbę, zarzućcie linkiem do jakiej strony dla żółtodzioba gdzie byłoby opisane co, jak, do czego, i od czego zacząć :)
  • Odpowiedz
@Infrass: Tego troszkę jest, ale najważniejsze to wiedzieć jak dobrze nabić do cybucha i jak to rozpalić. Na YT jest kilka poradników, na pewno znajdziesz :)
  • Odpowiedz
@Konrad1007: Q7 - fajna fajeczka, polecam ;)

Jeżeli chodzi o Fantasię, to w miarę możliwości polecam spróbować, moja ulubiona marka tytoniu ;).

Wrzucanie wszystkich "sklepówek" do jednego wora to ogromny błąd, nie jedna Nakhla Mix czy 5pipes bije Sociala na głowę ;)

Co do kamieni - fajna alternatywa dla herbali, jak uwielbiasz tytoń, raczej się w kamieniach nie zakochasz.
  • Odpowiedz