Wpis z mikrobloga

Kochani moi! #wykopoczta okazała się większym wyzwaniem, niż byłbym mógł się spodziewać. (tl;dr na końcu)

Skompletowanie przesyłki dla @detektor_szczescia poszło w miarę gładko, ociągałem się jedynie nieco z jej wysłaniem. Efekty tutaj

Gdy paczka dla Detektora poszła już w świat, zacząłem niecierpliwie wyglądać mojego prezentu. W piątek wieczorem przyszła mi do głowy myśl, że być może listonosz zostawił jedynie awizo. Szybka lustracja szpary od skrzynki potwierdziła moje obawy. Jako że nie mam obecnie do tej skrzynki kluczyka, musiałem się mocować dobrą chwilę z wyciągnięciem karteluszki spod stosu reklamówek, używając w tym celu przypadkowych narzędzi (słomki, druciki, patyczki) i rzekomo wrodzonego Polakom szóstego, złodziejskiego zmysłu. Gdy awizo trafiło w moje ręce, uświadomiłem sobie, że od przeszło godziny urząd pocztowy jest zamknięty i do poniedziałkowego poranka ten stan rzeczy nie ulegnie zmianie.

W poniedziałek udało mi się wygospodarować kwadrans na odebranie wykopaczuszki z pocztowego okienka. Jak się jednak okazało, wobec natłoku świątecznych petentów czas ten nie był wystarczający na odstanie swego w kolejce.

Następnej nocy odezwał się do mnie na mikro zaniepokojony nadawca przesyłki, nie chcąc zapewne, aby owoc jego starań został przez bezduszną pocztę przewieziony spowrotem do niego.

Żywo poruszony zaangażowaniem bliźniego wykopocztowicza udałem się dzisiaj do mojego oddziału Poczty Polskiej na samo otwarcie bram. Kilka urzędowych rytuałów później szary graniastosłup spoczął w moich rękach. @cooffeey oficjalnie melduję wykonanie zadania!

Zawartość paczki przerosła moje oczekiwania, @cooffeey naprawdę się postarał. Do pokonania pozostaje mi ostatnia przeszkoda: nie mam kabla do telefonu. Internetu w komórce zresztą też nie. Co teraz? Kupić kabelek, przesyłać zdjęcia przez cudzy telefon (nie wiem jeszcze czyj), narysować paczkę w paincie, czy po prostu opisać szczegółowo jej zawartość?

#wykopoczta #wykopaczka #corobic #tylewygrac #tyleprzegrac #piszzwykopem

tl;dr po wielu perypetiach odebrałem moją super paczkę, nie mam jak przesłać jej zdjęcia.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach